Головна | Реєстрація | Вхід Вівторок, 16.07.2019, 19:08

Головна » FAQ [ Додати питання ]

Кожен із нас, звертаючись до минулого, неодмінно згадує того, про кого хочеться сказати: « Він створив нас, нашу школу». В одинадцятій - це перший директор Олександр Михайлович Рожепа – фронтовик, ветеран Великої Вітчизняної війни.
    Додав: Бугай Андрій

Весняні 25.03.2013-31.03.2013 р.
    Додав: Колян Малишев(Мєн)

5 листопада 1967 року було перерізано символічну стрічку і до навчального закладу - школи №11 зайшли перші учні та перші педагоги. Понад 860 учнів сіли за його парти.
    Додав: Олег Муковоз (Oleg)

Є надія, що 2013-2014 н.р. Вибачте, але з карантином в цьому н.р. не повезо. Зверніться в небесну канцелярію, там дадуть більш точну відповідь!!!
    Додав: Владислав (GoldKnight)

Батьківська благодійність має бути добровільною, - Міносвіти

Про це йдеться у листі міністерства щодо примусових благодійних внесків у навчальних закладах та їх нецільового використання.
    У МОН наголошують, що прийом благодійних внесків від фізичних і юридичних осіб відбувається виключно на добровільній основі відповідно до постанови КМУ від 04 серпня 2000 р. №1222 з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням у бухгалтерському обліку (лист міністерства від 9 квітня 2012 р. № 1/9-272).
    Також у МОН нагадують, що у навчальному закладі можуть створюватися і діяти рада закладу, діяльність якої регулюється його статутом, а також батьківський комітет, піклувальна рада, учнівський комітет тощо.
    Піклувальна рада навчального закладу вживає заходів щодо зміцнення матеріально-технічної і навчально-методичної бази, залучення додаткових джерел фінансування закладу, поліпшення умов для організації навчально-виховного процесу, стимулювання творчої праці педагогічних працівників.
    Дирекція школи та педагогічні працівники не повинні втручатися у діяльність благодійних фондів і піклувальних рад.
    "Також наголошуємо, що питання введення додаткових освітніх послуг у навчальних закладах розглядаються лише за згодою (заявою) батьків дитини або осіб, які їх замінюють, за рахунок коштів батьків або осіб, які їх замінюють, фізичних та юридичних осіб на основі угоди між батьками та навчальним закладом", - зазначають у Міносвіти.
    У відомстві нагадали, що керівники місцевих органів управління освітою та керівники навчальних закладів несуть відповідальність згідно із законодавством про боротьбу з корупцією.

Додав: diana

• Погода, курс валют