Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 16.07.2019, 19:14

Структура НВК №3

Структура навчально-виховного комплеку № 3 м. Шепетівки.

Загальноосвітня школа І ступеню. На цьому етапі діти мають можливість поглиблено вивчати іноземні мови (англійську, німецьку); основи інформатики за програмою „Сходинки до інформатики”; різноманітні курси за вибором. На базі початкової школи працює філія дитячої художньої школи, навчання в якій здійснюється згідно вимог загальнодержавних програм. Підготовчим етапом до школи І ступеню є центр раннього розвитку "Мамина школа” (для дітей 4-6 років та їх батьків);; Школа майбутнього першокласника (для дітей 6-го року життя).

Загальноосвітня школа ІІ ступеню. Діти мають можливість продовжувати вивчення двох іноземних мов; поглиблено вивчати інформатику, українську та іноземні мови; навчатися у класі "Юних козачат”, навчатися у проліцейному класі з посиленою військово-фізичною підготовкою (поглиблене вивчення курсу „Основи військової справи”); брати участь у дитячій громадській організації „Пласт”.

Загальноосвітня школа ІІІ ступеню забезпечує навчання у профільних класах;. На цьому етапі активно діє шкільне наукове товариство "Промінь”, шкільний „Європейський клуб”. Традиційним є проведення інтелект-шоу "Еврика” та конкурси на звання "Король та Королева наук”. Для обдарованих дітей створено додаткові умови для самонавчання та самореалізації: години індивідуального навчання, дні „вільного відвідування”, стимулювання творчих успіхів. Учні-призери обласних олімпіад та конкурсу-захисту наукових робіт Малої Академії Наук отримують стипендії у розмірі 10-30 гривень. Учнівська команда КВК „Вірус сміху” – багаторазовий переможець обласних та всеукраїнських змагань. Шестиразовим призером обласних змагань є команда ліцеїстів „Козаки Поділля”.

Модель НВК №3 включає:

ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою;

академічну школу;

школу сприяння здоров’ю

Колектив закладу — 120 чол., в т.ч. педагогів — 62 чол. Кількість учнів – 731 чол.

У закладі функціонують:

25 навчальних кабінетів,

профільні класи, класи козацького гарту та з посиленою військово-фізичною підготовкою,

спортивний і тренажерний зали,

футбольне поле з синтетичним покриттям,

хореографічний клас, фітобар, теплиця,

масажний та стоматологічний кабінети,

психолого-реабілітаційний центр „Дзеркало”,

спортивно-оздоровчий центр „Олімпія”,

центр „Педагогіки здоров’я”,

центр раннього розвитку і освіти дітей дошкільного віку "Мамина школа” ,"Школа майбутнього першокласника”,

мультимедійний просвітницький центр

Колектив закладу використовує у навчально-виховному процесі результати діагностики за програмою Всеукраїнського експерименту „Психолого-педагогічне проектування соціального розвитку особистості”.

Майбутнього випускника НВК №3 бачимо:

мобільним, успішним, комунікабельним, самодостатнім, соціальноздібним, зі знанням основ наук, гармонійно розвиненою особистістю, залишаючись при цьому фізично досконалим, із впевненим самоусвідомленням „Я – українець. Я – європеєць”

«  Липень 2019  »