Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.07.2018, 07:57

Директор НВК №3

Бабак Лілія В'ячеславівна

Директор, вчитель фізики і природознавства, категорія вища, "Вчитель-методист", Кам.-Под. п/і,  1992р., спеціальність за освітою - вчитель матем. і фізики, працює в НВК №3 з 2000р. Нагороди - Грамоти облуон, МОН

Мене звати Бабак Лілія В'ячеславівна. Я директор НВК №3.

Рада, що можу вітати Вас на цьому сайті!

Я дуже люблю свою роботу і перш ніж стати керівником, пройшла всі сходинки професійної кар'єри знизу - доверху. Так сталося, що при створенні навчального закладу нового типу - військового ліцею, мені довелося брати  участь в розробці його концепції , розвитку та функціонуванні.

Прагну вибудовувати роботу творчо, відповідно до відомим висловлюванням Ф. Селезник: «Мистецтво керівника-творця - це мистецтво створення організації, перебудови людського і технічного матеріалу, щоб сформувати організм, який би втілював в собі нові і вічні цінності»

Для мене важливо твердження про те, що директор освітнього закладу, - менеджер, який працює в педагогічній сфері, тому він зобов'язаний бути хорошим учителем. Директор, вирішуючий тільки господарські та матеріальні завдання не зможе повести за собою ні дітей, ні вчителів, ні батьків.

Для мене важливо відчувати почуття гордості від того, що я очолюю творчий працездатний, високопрофесійний колектив вчителів-однодумців, який готовий на практиці реалізовувати і втілювати в життя самі передові теорії   і програми Української освіти. Я дуже дорожу нашою командою, намагаюся їй відповідати і виправдовувати її довіру. Блискучий японський менеджер минулого сторіччя, один з творців компанії «Соні», - Акіо Моріта справедливо стверджував: «Ніяка теорія, програма або урядова політика не можуть зробити підприємство успішним; це можуть зробити тільки люди ... Людина, що займалє керівну посаду і  наділена  довірою , покриє себе ганьбою, якщо не виправдає  цю довіру ».

Для мене важливо своїй роботі велике  значення надавати прогнозуванню успішних освітніх проектів. Багато разів, протягом трудової діяльності мене рятували комунікабельність і почуття гумору, неодноразово доводилося «тримати удар» і брати відповідальність на себе, не здаючись, йти до поставленої мети.

Для мене важливо, щоб оточуючі вважали мене порядною людиною. Не сприймаю  грубощів і принижень,  особливо по відношенню до підлеглих. Дуже ціную професійну компетентність.

Для мене важливо, сформульований мною девіз Ліцею: «Завжди на висоті!!!»

Для мене важливо, що моя трудова діяльність пов'язана з навчанням і вихованням дітей та підлітків. У мене викликають посмішку висловлювання про те, що освіта - неприбуткова стаття бюджету. Я повністю поділяю думку французького філософа, історика і письменника Ернеста Ренана: «Питання про освіту  є для сучасних суспільств питанням  життя або смерті, питання, від якого залежить їх майбутнє».

«  Липень 2018  »