Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 14.12.2019, 00:58

Директора школи

ПОСАДОВІ ОБОВ’ЯЗКИ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ

1. Відповідає за: · Реалізацію постанов уряду, виконання наказів, розпоряджень, інструкцій Міністерства освіти і його органів на місцях; · Успішну діяльність усієї школи в цілому по вихованню і навчанню учнів, зміцненню їхнього здоров’я і фізичного розвитку; · Своєчасне і якісне перспективне і поточне планування роботи школи, виконання планових заходів; · Комплектування школи працівниками і учнями; · Підвищення ділової кваліфікації всіх працівників школи, курсової підготовки, організацію їх самоосвіти; · Здійснення всеобучу і профорієнтаційну роботу; · Виконання навчальних планів і програм, якість знань учнів; · Впровадження досягнень педагогічної науки і передового педагогічного досвіду в діяльність школи, організацію творчої роботи педагогів; · Здійснення принципів наукової організації праці всіма працівниками школи; · Дієвість роботи педагогічної ради, виконання її постанов; · Згуртованість педагогічного і загальношкільного колективу; · Створення сприятливих умов для навчально-виховної роботи, застосування технічних засобів навчання, забезпечення техніки безпеки, додержання в школі санітарно-гігієнічного режиму; · Зразковий стан господарства школи, правильне використання навчально-матеріальної бази, економне і доцільне витрачання кредитів; · Здійснення зв’язку школи з органами освіти, громадськими організаціями; · Своєчасну звітність про роботу школи.

2. Контролює та керує: а) безпосередньо: · Діяльністю своїх заступників по навчальній та виховній роботі, військового керівника; · Роботою заступника директора по господарській частині і діяльністю всього адміністративно-управлінського персоналу; · Роботою педагогічної ради школи; · Навчально-виховною роботою вчителів інформатики, фізики, історії, образотворчого мистецтва, ДПЮ, фізкультури, трудового навчання; · Діяльністю класних керівників; · Роботою бібліотекаря шкільної бібліотеки; · Роботою з батьками; · Роботою груп продовженого дня; · Кошторисно-фінансовою діяльністю; б) опосередковано: · Вчителями інших навчальних предметів (через заступників по навчальній роботі); · Роботою обслуговуючого персоналу (через заступника директора по господарській частині).

3. Організовує: а) безпосередньо: · Виконання постанов уряду про школу, наказів, розпоряджень і вказівок Міністерства освіти та його органів на місцях; · Підбір і розстановку працівників школи, розподіл між ними службових обов’язків; · Планування роботи школи в цілому та її окремих ділянок; · Роботу педагогічної ради; · Підвищення ділової кваліфікації працівників школи; б) опосередковано: · Виконання навчальних планів і програм, перевірку якості знань учнів, проведення уроків (через заступників по навчальній роботі); · Проведення позакласної і позашкільної роботи з учнями (через заступника цієї роботи і класних керівників); · Впровадження досягнень педагогічної науки і передового досвіду в практику роботи педагогів; · Створення і правильне використання навчально-матеріальної бази.

4. Погоджує свою роботу з: · МК профспілки; · Міським відділом освіти.

5. Веде облік: · Особового складу працівників школи, а також учнів (первинний облік при допомозі діловода); · Бланків атестатів, свідоцтв, похвальних грамот та інших документів; · Прибуття працівників школи на роботу (за допомогою своїх заступників); · Виконання загальношкільного плану роботи; · Успішності учнів і стану відвідування ними навчальних занять (разом із заступниками по навчальній роботі); · Виконання заходів, прийнятих педагогічною радою, загальними зборами колективу тощо; · Забезпечення школи навчально-матеріальною базою за даними осіб, які відповідають за неї; · Виконання кошторису школи.

6. Звітує: · Про стан навчально-виховної, фінансово-господарської роботи перед міським відділом освіти; · Про роботу школи перед місцевими органами.

7. Складає і підписує: · Загальні документи, що регулюють роботу школи; · Накази, розпорядження по школі; · Аналізи уроків, пропозиції щодо їх поліпшення; · Листи школи (офіційні), відповіді на листи батьків та інших громадян; · Документи про успішність і поведінку учнів; · Протоколи засідань педагогічної ради; · Інформації і довідки школи; · Статистичні звіти і фінансові документи; · Трудові книжки працівників школи; · Акти прийому і передачі школи, фінансово-господарських ревізій; · Перспективний, річні й тижневі плани роботи школи (в складанні бере участь заступник); · Затверджує розклад уроків, календарний план заходів та інші документи, складенні заступниками директора по навчальній та виховній роботі, заступником директора по господарській частині.

8. Користується правами: · Приймати на роботу і звільняти педагогічних працівників і обслуговуючого персоналу та визначає їх функціональні обов’язки; · Вживати заходів заохочення і стягнення до працівників школи, учнів; · Представляти працівника школи до нагород; · Представляти школу перед громадськістю; · Затверджувати структуру і штатний розклад школи; · Складати угоди, відкривати рахунки в установах банків; · Розпоряджатися в установленому порядку шкільним майном і коштами.

«  Грудень 2019  »