Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 16.07.2019, 19:09


Меню сайту
Міні-чат
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Цікаві сайти
Переклад онлайн
  • Інтелектуальні розваги
  • Вся елементарна математика
  • Крилаті
  • Школа комп'ютерої освіти
  • Шкільна фізика
  • Початкова школа

  • On-line тестування
  • Вхід на сайт
  • Лічильники
    Besucherzahler meet beautiful russian brides
    счетчик посещений
    Учебные заведения Хмельницкий
    Карта відвідування
    On-Line
    Опитування 1
    Оцініть наш сайт
    Всього відповідей: 577
    Новини Освіти

    Історія, право, мови, математика

                       Результат участі учнів НВК №3 в

    ІІ (міському) і ІІІ (обласному) етапах предметних олімпіад

                                       2010-2011н.р.

    Навчальний предмет

    Прізвище та імя учня

    Клас

    Результат індивідуальн

    Прізвище

    вчителя

    Рез-т командний

    2010-2011

    Історія

    Шароварська Г.

    8-а

    VІІ

    Якимчук К.В.

    ІV

    Новиков О.

    9-а

    VІІ

    Гродон С.Е.

    Ланчук Д.

    10-а

    ІІ

    Гродон С.Е.

    Попович І.

    ІІ курс

    VІ

    Якимчук І.В.

    Право

    Чайка Ю

    10А

    ІV

    Гродон С.Е.

    ІІІ

    Ланчук Д.

    10а

    ІІІ

    Гродон С.Е.

    Новіков О.

    9-а

    ІІІ

    Якимчук І.В.

    Англійська мова

    Шароварська Г.

    8-а

    ІІ

    Звенигородська О.Л.

    ІІ

    Криворчук Р.

    9-а

    ІІ (уч. обл.)

    Мотора Л.А.

    Катрошенко Д.

    ІІ курс

    ІІ (уч. обл.)

    Мотора Л.А.

    Чайка Ю.

    10-а

    ІІ

    Звенигородська О.Л.

    Німецька мова

    Ланчук С.

    9-б

    І

    Піголь Г.І.

    Шкйопу Р.

    9-б

    І (уч. обл.)

    Піголь Г.І.

    Семенюк М.

    11-а

    І (уч. обл.)

    Колба О.В.

    Ланчук Д.

    10-а

    ІІ

    Головань Л.О.

    Українська мова

    Волковецька В.

    7-а

    ІІ

    Фомюк М.В.

    ІV

    Рудакова М.

    8-а

    -

    Мєшалкіна Т.С.

    Криворчук Р.

    9-а

    ІІІ

    Водясова В.М.

    Ткачук О.

    І курс

    ІV

    Водясова В.М.

    Пращур А.

    ІІ курс

    ІІ

    Мєшалкіна Т.С.

    Математика

    Булаєвський І.

    6-в

    ІІ

    Кикоть В.М.

    ІІІ

    Перепелиця В.

    7-а

    І (ІІІ обл.)

    Кикоть В.М.

    Лісовський Є

    8-б

    -

    Кислюк О.О.

    Бруцький  Д.

    9-в

    -

    Хом’як О.І.

    Регула О.

    І курс

    -

    Кикоть В.М.

    Пращур А.

    ІІ курс

    І (ІІ обл.)

    Кикоть В.М.

    Форма входу
    Пошук
    Посилання
  • Освітні цифрові ресурси
  • Портал для веб-майстрів
  • ХОІППО
  • Робота з обдарованою молоддю
  • Школа олімпійського резерву
  • ХОЦНТТУМ
  • Сайт ЦІППО
  • Сайт МОН України
  • Сайт МАН України
  • УЦОЯО
  • ВРЦОЯО
  • Острів знань
  • Мережа УРАН
  • Сайт технічної підтримки мережі УРАН в Хмельницькій області
  • Форум інформатиків України
  • Сайт м. Шепетівки
  • Управління освіти Шепетівськго міськвиконкому
  • Пізнайко
  • Залізничні маршрути
  • Автобусні маршрути
  • Календар
    «  Липень 2019  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293031
    Погода, курс валют
    Погода Шепетівці » Україна
    Опитування 2
    За яким напрямком Ви плануєте продовжити освіту?
    Всього відповідей: 1508
    НВК №3
    Останній дзвінок
    Останній дзвінок
    Міс 2013 НВК № 3
    Intel ISEF-2013
    Intel ISEF 2013
    Intel Isef 2013
    Програми Intel
    1-Міс НВК №3 2012
    2-Міс НВК №3 2012
    Останні новини

    Copyright MyCorp © 2019
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz