Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 14.12.2019, 00:56

Якщо тебе запросили на перше побачення?

Якщо тебе запросили на перше побачення...

Історія першого побачення. Як з'ясували психологи, щоб відбулося перше побачення, потрібен збіг щонайменше двох обставин. По-перше, мати бажання закохатися, тобто установку на те, щоб зустріти його або її. По-друге, у момент спілкування з особою протилежної статі відчувати збудження (нервове, емоційне, фізіологічне).

Фізіологія першого побачення. Нещодавно вчені відкрили наявність у людини органу, який знаходиться на перегородці носа і визначає запах потенційного партнера — фермон. Професор Грет Болл вважає, що коли людина бачить і чує когось, кого вважає привабливим, то її органи вловлюють фермони об'єкту симпатії, які викликають серію біохімічних процесів.

Географія першого побачення. Місце побачення призначає той, хто ініціює зустріч. Це може бути шкільний клас, бібліотека, парк, сквер тощо. Місце — це затишок, спокій, рівновага, безпека, довіра.

Гімнастика до першого побачення. Ти відчуваєш напруженість, тривогу. Можна допомогти собі розслабитися за допомогою простих прийомів, які створять комфортні умови, спокій. І тоді ти зможеш діяти обдумано, не завдаючи шкоди інтересам іншої людини - друга, коханого.

Хореографія першого побачення. Зал хореографії — це багато дзеркал. Придивися до себе - зачіска, одяг, макіяж. Усе повинно бути в гармонії. Отримай задоволення від свого вигляду. Не забудь про почуття міри, бо занадто яскравий образ може вивести з рівноваги твого партнера.

Хімія першого побачення. Аромат твоїх парфумів має бути ніжним і легким, щоб не перехоплювало подих. Було б добре, щоб ти сам не відчував цього аромату, бо саме це засвідчує, що парфуми підібрано правильно.

Література першого побачення. Продумай своє привітання, можливі теми для розмови. Не забудь про компліменти. Як відомо, компліменти — це люб'язні, приємні слова або схвальні відгуки, які не суперечать дійсності. Компліменти допомагають людині відчути свою значущість, неповторність, оригінальність.

Інформатика першого побачен¬ня. Спробуй діяти за таким алго¬ритмом:
    — Більше слухай і менше говори сам.
    — Стеж за висловлюваннями співрозмовника.
    — Якомога менше запитуй.
    — Утримуйся від будь-яких оцінок.
    — Намагайся реагувати на почуте й емоційні стани партнера.

Фізика першого побачення. Спробуй не порушувати «особистої дистанції». Це може виявлятися в тому, що ти або надто близько знаходишся від співрозмовника , або ж надто далеко. Так чи інакше, ти викличеш негативні почуття, оскільки людині властиво мати «свою» територію. Нормальною для спілкуван¬ня на першому побаченні є дистанція 0,6—1 метр.

«Класика» першого побачення. Батьки, друзі, оточення не схвалюють твій вибір і чинять тиск — забороняють поба¬чення, навмисне не кличуть до телефону, всіляко підкреслюють негативні якості твого обранця. Реакція двох, як правило, проявляється у ще сильнішому прагненні бути разом, навмисному підкреслюванні міцності своїх почуттів. Цю реакцію називають «ефектом Ромео і Джульєтти».

Як поводитися на першому побаченні? Через декілька днів у тебе перше побачення. Тобі хочеться показати себе якнайкраще, приворожити, «звести з розуму». Звичайно ж, твоя поведінка нагадує «білку в колесі». Емоції настільки переповнюють тебе, що важко зупинитися, подумати. Та все ж таки: «Стоп!». Ти чекаєш порад? Їх не буде. Тому що кожне перше побачення (і не лише перше) особливе і неповторне. Його неможливо повністю спланувати, спрогнозувати чи передбачити.

Чи обов'язково розповідати усім про своє побачення? Думаю, що ні. Кохання двох сердець — це таємниця. А якщо про таємницю знають усі, вона втрачає свою сутність і привабливість.

Чи варто брати друга на перше побачення? Ти, звичайно, схвильований і думаєш, що друг допоможе чіткіше і зрозуміліше висловити твоє ставлення до партнера. Тоді друга потрібно буде запрошувати і надалі. А якщо друг скористається нагодою і висловить свої почуття до твого партнера? Тож краще гірше сказати, щось недоказати чи навіть переплутати, але зробити це самому, без допомоги друга.

Що робити із невпевненістю у собі? Варто про це одразу сказати: «Я відчуваю невпевненість у собі». Це допоможе тобі, як не дивно, віднайти у глибинах своєї душі паростки упевненості у своїх словах, діях, вчинках.

«  Грудень 2019  »