Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 14.12.2019, 00:26


Меню сайту
Міні-чат
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Цікаві сайти
Переклад онлайн
  • Інтелектуальні розваги
  • Вся елементарна математика
  • Крилаті
  • Школа комп'ютерої освіти
  • Шкільна фізика
  • Початкова школа

  • On-line тестування
  • Вхід на сайт
  • Лічильники
    Besucherzahler meet beautiful russian brides
    счетчик посещений
    Учебные заведения Хмельницкий
    Карта відвідування
    On-Line
    Опитування 1
    Оцініть наш сайт
    Всього відповідей: 577
    Новини Освіти

    Олімпіади


    Результат участі учнів НВК №3 в

    ІІ (міському) етапі предметних олімпіад

    2011-2012 н.р.

    Предмет

    Прізвище та ім’я учня

    Клас

    Результат індивід,

    Прізвище

    вчителя

    Рез-т команд.

    2010-2011

    Рез-т команд.

    2011-2012

    Історія

    Новосад С.

    8-а

    ІV

    Оніщук М.В.

    ІV

    V

    Зінчук С.

    9-а

    Х

    Оніщук М.В.

    Криворчук Р.

    10-А

    ІІ

    Гродон С.Е.

    Ланчук Д.

    11-А

    V

    Гродон С.Е.

    Право

    Шемчук С.

    І курс

    V

    Гродон С.Е.

    ІІІ

    V

    Ланчук Д.

    11А

    V

    Гродон С.Е.

    Данилевич В.

    9-Б

    V

    Оніщук М.В.

    Англійська мова

    Перепелиця В.

    8-а

    ІІ

    Заблоцька І.В.

    ІІ

    ІІІ

    Шароварська Г.

    9-а

    ІІ

    Звенигородська О.Л.

    Криворчук Р.

    10А

    ІІ

    Бакута І.А.

    Чайка Ю.

    11А

    ІІІ

    Звенигородська О.Л.

    Німецька мова

    Романюк В.

    І

    Годована І.В.

    Шкйопу Р.

    І курс

    ІІ

    Головань Л.О.

    Ланчук Д.

    11 А

    ІІ (обл. уч.)

    Головань Л.О.

    Українська мова

    Булаєвський І.

    7-В

    І

     Мєшалкіна Т.с.

    ІV

    ІV

    Волковецька В.

    8-А

    ІІІ

    Фом’юк м.в.

    Рудакова М.

    9-А

    ІV

    Мєшалкіна Т.С.

    Криворчук Р.

    10-А

    ІV

    Водясова В.М.

    Ткачук О.

      ІІ к

    ІІІ

    Водясова В.М.

    Математика

    Булаєвський І.

    7-В

    І ( Ім.обл.)

    Кикоть В.М.

    ІІІ

    ІV

    Перепелиця В.

    8-А

    ІV

    Кикоть В.М.

    Романцов Д.

    9-А

    V

    Кислюк О.О.

    Криворчук Р.

    10-А

    V

    Кикоть В.М.

    Хаврун Д.

    ІІ курс

    ІV

    Кикоть В.М.

    Кутасевич М.

    6-А

    ІІ

    Кислюк О.О.

    Географія та краєзнавство

    Горщар Д.

    7-В

    ІІ

    Столярчук Г.В.

    ІІІ-ІV

    ІІІ

    Новосад С.

    8-А

    V

    Дмитрук О.В.

    Зінчук С.

    9-А

    VІІ

    Столярчук Г.В.

    Осипчук Т.

    10-А

    V

    Дмитрук О.В.

    Ткачук О.

    ІІ курс

    ІІ (обл. уч.)

    Столярчук Г.В.

    Біологія

    Коваль Д.

    8-а

    ІІІ

    Семенюк В.В.

    ІV

    ІV

    Суртаєва Ю.

    9-Б

    V

    Семенюк В.В.

    Власенко О.

    І курс

    ІV

     Кондратюк А.М.

    Чернецька І.

    ІІ курс

    V

    Семенюк В.В.

    Фізика

    Хаврун Д.

    ІІ курс

    ІІІ

    Самсоненко С.С.

     

    V

     

    І

    Шемчук С.

    Мартинчук Б.

    Коваль Д.

    Булаєвський І.

    Ікурс

    9-Б

    8-А

    7-В

    І (обл. уч.)

    ІІ

    І (обл. уч.)

    І

    Ліщук В.Ф

    Корнатовський П.М.

    Ліщук В.Ф.

    Бабак Л.В.

    Хімія

    Мартинчук Б.

    9-Б

    ІІІ

    Кондратюк А.М.

    ІV

    ІІІ

    Ткачук О.

    Коваль Д.

    Новосад С.

    ІІ курс

    8-А

    8-А

    ІІІ

    ІІ

    ІІІ

    Кондратюк А.М.

     

    Кондратюк А.М.

    Трудове

    навчання

    Личик М.

    9-Б

    І (обл. уч.)

    Багнюк С.Г.

    ІІ

     

    Легінович В.

    ІІ курс

    ІV

    Багнюк С.Г.

    Карнаух Т.

    9-Б

    ІІІ

    Мокроуз Л.В.

    Інформатика

    Перепелиця В.

    8-А

    І -ІІІ

    Самсоненко С.С.

    І

    II

    Щур Д.

    8-А

    І-ІІІ

    Мартинчук Б.

    9-Б

    ІІ

    Російська мова

    Криворчук Р.

    10-А

    І

    Біленька О.М.

    (Біленька О.М., Глєбова В.К.).

    Мазур Л.М.

    ІІІ

    V

    Шамасурян К.

     

    Карнаух Т.

    ІІ курс

     

    9-Б

    ІІІ

     

    ІV

    Астрономія

    Чернецька І.

    Дудар К.

    ІІ курс

    10-А

    V

    ІІ

    Ліщук В.Ф.

    ІV

    ІІІ-ІV

    Педагогіка та психологія

    Кучер А.

    ІІ курс

    ІІ

    Янчевська А.А.

     

     

    Екологія

    Ткачук О.

    Власенко О.

    ІІкурс

    І курс

    ІІІ

    Семенюк В.В.

    ІІІ

    ІІІ

    Інформаційні технології

    Осипчук Т.

    Чайка Ю.

    10-А

    11-А

    V

    ІV

    Самсоненко С.С.

    Самсоненко С.С.

     

     IV

    Економіка

    Прозоровська А.

    Шемчук С.

    Романцов Д.

    11-А

    І курс

    9-А

    ІV

    ІІ

    Столярчук Г.В.

     

    ІV

     

    Форма входу
    Пошук
    Посилання
  • Освітні цифрові ресурси
  • Портал для веб-майстрів
  • ХОІППО
  • Робота з обдарованою молоддю
  • Школа олімпійського резерву
  • ХОЦНТТУМ
  • Сайт ЦІППО
  • Сайт МОН України
  • Сайт МАН України
  • УЦОЯО
  • ВРЦОЯО
  • Острів знань
  • Мережа УРАН
  • Сайт технічної підтримки мережі УРАН в Хмельницькій області
  • Форум інформатиків України
  • Сайт м. Шепетівки
  • Управління освіти Шепетівськго міськвиконкому
  • Пізнайко
  • Залізничні маршрути
  • Автобусні маршрути
  • Календар
    «  Грудень 2019  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031
    Погода, курс валют
    Погода Шепетівці » Україна
    Опитування 2
    За яким напрямком Ви плануєте продовжити освіту?
    Всього відповідей: 1509
    НВК №3
    Останній дзвінок
    Останній дзвінок
    Міс 2013 НВК № 3
    Intel ISEF-2013
    Intel ISEF 2013
    Intel Isef 2013
    Програми Intel
    1-Міс НВК №3 2012
    2-Міс НВК №3 2012
    Останні новини

    Copyright MyCorp © 2019
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz