Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 16.07.2019, 19:39


Меню сайту
Міні-чат
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Цікаві сайти
Переклад онлайн
  • Інтелектуальні розваги
  • Вся елементарна математика
  • Крилаті
  • Школа комп'ютерої освіти
  • Шкільна фізика
  • Початкова школа

  • On-line тестування
  • Вхід на сайт
  • Лічильники
    Besucherzahler meet beautiful russian brides
    счетчик посещений
    Учебные заведения Хмельницкий
    Карта відвідування
    On-Line
    Опитування 1
    Оцініть наш сайт
    Всього відповідей: 577
    Новини Освіти

    Олімпіади

    Результати участі учнів НВК №3 в

    ІІ (міському) етапі предметних олімпіад

    2012-2013 н.р.

    Навчальний предмет

    Прізвище та ім’я учня

    Клас

    Результат індивідуальн

    Прізвище

    Рез-т командний

    Рез-т командний

    вчителя

    2011-2012

    2012-2013

    Історія

    Криворчук Р.

    11-А

    ІІ

    Гродон С.Е.

     

     

    Право

    Осипчук Т.

    11А

    ІІІ

    Гродон С.Е.

    V

    VІІ

    Англійська мова

    Шароварська Г.

    10-а

    ІІ

    Звенигородська О.Л.

    III

    III

    Криворчук Р.

    11А

    ІІІ

    Бакута І.А.

    Солов’янова Я.

    8-В

    І

    Звенигородська О.Л.

    Булаєвський І.

    8-В

    ІІІ

    Бакута І.А.

    Німецька мова

    Романюк В.

    І

    Годована І.І.

    Сачук С.

    ІІ курс

    ІІ(обл.)

    Головань Л.О.

    Шлінчак С.

    8-Б

    ІІІ

    Годована І.І.

    Волковецька В.

    9-А

    ІІ

    Фом’юк М.В.

    Савчук К.

    10-А

    ІІІ

    Мєшалкіна Т.С.

    Криворчук Р.

    11-А

    ІІІ

    Водясова В.М.

    Луцюк О.

    7-А

    ІІІ

    Фомюк М.В.

    Горщар Д.

    8-В

    ІІ

    Мєшалкіна Т.С.

    Математика

    Булаєвський І.

    8-В

    І (ІІІміс.-обл.)

    Кикоть В.М.

    ІV

    ІІ

    Романцов Д.

    10-А

    ІІІ

    Кикоть В.М.

    Сербіна А.

    6-А

    І

    Хомяк О.І.

    Географія та краєзнавство

    Горщар Д.

    8-В

    ІІ

    Столярчук Г.В.

    ІІІ

    ІІ

    Коваль Д.

    9-А

    ІІ

    Слободенюк І.М.

    Біологія

    Коваль Д.

    9

    ІІ

    Семенюк В.В.

    IV

    IV

    Мартинчук Б.

    І курс

    ІІІ

    Семенюк В.В.

    Каменєва А.

    ІІ курс

    ІІІ

    Кондратюк А.М.

    Шамралюк С

    8-В

    ІІІ

    Семенюк В.В

    Фізика

    Криворчук Р.

    11-А

    ІІІ

    Ліщук В.Ф

    І

    І

    Мартинчук Б.

    І курс

    ІІІ

    Корнатовський П.М.

    Коваль Д.

    9-А

    І міс. III-обл.

    Самсоненко С.С.

    Булаєвський І.

    8-В

    І міс.I-обл.

    Ліщук В.Ф

    Дзюбій О.

    ІІ

    Бабак Л.В

    Мрашук Б.

    І

    Бабак Л.В.

    Хімія

    Мартинчук Б.

    І курс

    ІІІ

    Кондратюк А.М.

    ІІІ

    ІІІ

    Гринькова А.

    8-В

    ІІ

    Кондратюк А.М.

    Трудове

    Личик М.

    І курс

    ІІ

    Багнюк С.Г.

     

     

    навчання

    Кравчук К.

    8-В

    І

    Мокроуз Л.В.

    ІІІ

    V

     

     

     

    Інформатика

    Щур Д.

    9-А

    ІІІ

    Самсоненко С.С.

    ІV

    ІІІ

    Семчук В.

    ІІ курс

    ІІІ

    Самсоненко С.С.

    Російська мова і література

    Криворчук Р.

    11-А

    І (ІІ міс. обл.)

    Біленька О.М.

    V

    ІІ

    Зінчук С.

    І курс

    ІІІ

    Біленька О.М.

    Волковецька В.

    ІІ

    Біленька О.М.

    Булаєвський І.

    ІІІ

    Глєбова В.К

    Астрономія

    Дудар К.

    11-А

    III

    Ліщук В.Ф.

    ІІІ-ІV

    ІV

    Педагогіка та психологія

    Власенко О.

    ІІ курс

    І (участь обл.)

    Янчевська А.А.

    ІІ

    І

    Екологія

    Власенко О.

    ІІ курс

    ІІ

    Семенюк В.В

    ІІІ

    ІІ

    Інформаційні технології

    Щур Д

    9-А

    ІІІ

    Самсоненко С.С.

    V

    ІV

    Економіка

    Перепелиця В.

    9-А

    ІІ

    Столярчук Г.В.

    ІV

    ІІІ

    Фізична культура

    Криворчук Р.

    11-А

    ІІІ

    Дмитрик Р.О.

     

    І

    Фещин Б.

    11-А

    І (участь обл.)

    Дмитрик Р.О.

    Форма входу
    Пошук
    Посилання
  • Освітні цифрові ресурси
  • Портал для веб-майстрів
  • ХОІППО
  • Робота з обдарованою молоддю
  • Школа олімпійського резерву
  • ХОЦНТТУМ
  • Сайт ЦІППО
  • Сайт МОН України
  • Сайт МАН України
  • УЦОЯО
  • ВРЦОЯО
  • Острів знань
  • Мережа УРАН
  • Сайт технічної підтримки мережі УРАН в Хмельницькій області
  • Форум інформатиків України
  • Сайт м. Шепетівки
  • Управління освіти Шепетівськго міськвиконкому
  • Пізнайко
  • Залізничні маршрути
  • Автобусні маршрути
  • Календар
    «  Липень 2019  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293031
    Погода, курс валют
    Погода Шепетівці » Україна
    Опитування 2
    За яким напрямком Ви плануєте продовжити освіту?
    Всього відповідей: 1508
    НВК №3
    Останній дзвінок
    Останній дзвінок
    Міс 2013 НВК № 3
    Intel ISEF-2013
    Intel ISEF 2013
    Intel Isef 2013
    Програми Intel
    1-Міс НВК №3 2012
    2-Міс НВК №3 2012
    Останні новини

    Copyright MyCorp © 2019
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz