Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 23.09.2019, 09:52

Педагога-організатора

ПОСАДОВІ ОБОВ’ЯЗКИ ПЕДАГОГА-ОРГАНІЗАТОРА

Організовує: проведення організаційно-масової та культурно-освітньої роботи в дитячих та юнацьких організаціях, дозвілля та відпочинку дітей за місцем проживання; діяльність дитячих і громадських організацій, об’єднань, допомагає в плануванні їхньої діяльності на принципах добровільності, самостійності, гуманності і демократизму з урахуванням ініціативи, запитів і потреб учнів. умови для широкого інформування учнів про діючі дитячі й молодіжні організації, об’єднання; наочне оформлення школи за тематикою роботи, яку проводить; дітей і підлітків до роботи в гуртках, секціях, клубах, товариствах за інтересами школи, в позашкільних закладах, за місцем проживання. Особливу увагу приділяє дітям, схильним до правопорушень, з неблагополучних сімей; заходи щодо попередження бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх, здійснює індивідуальну роботу з педагогічно занедбаними дітьми, підлітками. канікулярний відпочинок учнів; літній відпочинок школярів: створення оздоровчих таборів різних типів,залучення до них, в першу чергу, дітей-сиріт, напівсиріт, дітей із багатодітних, малозабезпечених, неблагополучних сімей; роботу органів учнівського самоврядування і шкільних громадських організацій, надає їм організаційно-методичну допомогу і сприяє створенню умов для діяльності; планування своєї роботи, веде у встановленому порядку документацію; консультативну допомогу батькам, педагогічним працівникам. Сприяє: впровадженню кращих народних традицій, звичаїв, обрядів, свят, вихованню поваги до рідної мови, народного танцю, пісні, музики; оновленню змісту і форм діяльності організацій, об’єднань, організовує їхню колективно-творчу діяльність відповідно до вікових інтересів учнів і вимог життя; розвитку і задоволенню інтересів, організації дозвілля молодших школярів, вихованців груп продовженого дня; класним керівникам, вихователям у проведенні культурно-освітньої роботи з учнями, змістовній організації відпочинку та дозвілля. Має право на: самостійний вибір форм і методів роботи з учнями і планування її на основі плану роботи школи і педагогічної діяльності; участь в управлінні школою в порядку, визначеному Статутом школи; участь у роботі педагогічної ради школи; захист професійної честі й гідності; ознайомлення зі скаргами й іншими документами, що містять оцінку його роботи, надання щодо них пояснень; захист своїх інтересів самостійно і/або через представника, в тому числі адвоката, у випадку дисциплінарного або службового розслідування, пов’язаного з порушенням педагогом норм професійної етики; конфіденційність дисциплінарного (службового) розслідування, за винятком випадків, передбачених законодавством; підвищення своєї кваліфікації; атестацію на добровільній основі на відповідну кваліфікаційну категорію; надання учням під час занять, перерв обов’язкових для виконання розпоряджень, які стосуються організації занять і дотримання дисципліни, притягнення учнів до дисциплінарної відповідальності у випадках і в порядку, встановлених Правилами заохочення і покарання учнів школи. Відповідає за: організацію роботи шкільної дитячої організації "Краяни” та учнівського самоврядування, планування роботи дітей за віковими групами у об’єднаннях "Країна Барвінкова” (1-4 класи), "Веселка” (5-7 класи), "Джерело” (8-11 кл.). завдані школі або учасникам навчального процесу збитки у зв’язку з виконанням (невиконанням) своїх посадових обов’язків педагог-організатор несе матеріальну відповідальність у порядку і в межах, визначених трудовим і/або цивільним законодавством. здоров’я і безпеку довірених йому учнів, дотримується норм і правил охорони праці, техніки безпеки і протипожежного захисту. дотримання етичних норм поведінки, які відповідають громадському статусу педагога в школі, в побуті, в громадських місцях. Погоджує: Свою роботу з директором школи, заступником директора школи з виховної роботи.

«  Вересень 2019  »