Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.04.2020, 13:56


Меню сайту
Міні-чат
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Цікаві сайти
Переклад онлайн
 • Інтелектуальні розваги
 • Вся елементарна математика
 • Крилаті
 • Школа комп'ютерої освіти
 • Шкільна фізика
 • Початкова школа

 • On-line тестування
 • Вхід на сайт
 • Лічильники
  Besucherzahler meet beautiful russian brides
  счетчик посещений
  Учебные заведения Хмельницкий
  Карта відвідування
  On-Line
  Опитування 1
  Оцініть наш сайт
  Всього відповідей: 577
  Новини Освіти

  Режим роботи

  Шепетівський навчально-виховний комплекс №3

  у складі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.Рибака

  та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою"

  Хмельницька область

   

               НАКАЗ                                                   

  «_27__»___08____2014 р.                                     м. Шепетівка

   

  Про режим роботи закладу

  на 2014-2015н.р.

   

  З метою виконання Законів України “Про загальну середню освіту”, постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 року №1392 «Про затвердження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти», Концепції навчання в профільній школі, затвердженої рішенням колегії МОН України від 25.09.2003 року, відповідно до листа МОН України від 11.06.2014 року №1/9-303 «Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2014-2015 навчального року», рішення Ради школи від 27.08.2014, протокол №11,  рішення педагогічної ради від 27.08.2014, протокол №10, Колективного договору на 2012-2015рр від 28.03.2012р., Статуту НВК №3,   

  НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити режим роботи НВК №3 згідно Додатка 1.
  2. З метою чіткої організації навчально-виховного процесу, дотримання учнями санітарних норм і правил закріпити за навчальними кабінетами заступників директора згідно Додатка 2.
  3. Затвердити графік чергування адміністрації закладу згідно Додатка 3.
  4. Заступникам директора  Р.С.Боднар, Н.П.Конончук, , О.А.Степановій, В.М.Водясовій:

                     4.1 Постійно здійснювати контроль за дотриманням режиму педагогами та учнями закладу.

                     4.2 Здійснювати контроль за правильністю й своєчасністю внесення записів до класних журналів, журналів курсів за вибором, факультативів, індивідуальної та гурткової роботи.

                     4.3 Забезпечити стовідсоткове охоплення навчанням дітей та підлітків шкільного віку, які проживають на території обслуговування та виконання постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку” від 12.04.2000 р., №646.

  1. Педагогам закладу:

                     5.1 Спланувати виконання програм, враховуючи структуру, режим навчального року, річний план роботи закладу та календарно-тематичні плани з предметів. Плани на І семестр затвердити до 15 вересня 2014р., на  ІІ семестр – до 15 січня 2015р.

                     5.2 Розпочинати роботу за 15 хвилин до початку свого першого уроку.

                     5.3 Забезпечити прийом і здачу навчального кабінету між уроками впродовж навчального року. За збереження кабінету та його обладнання несе відповідальність (в т.ч. матеріальну) учитель, який працює в цьому приміщенні.

                5.4 Не залишати ключ від навчального кабінету після закінчення  уроку,  організовуючи здачу ключа вахтеру школи.

                                              5.5  Проводити заміну уроків лише з дозволу адміністрації.

           5.6 Під час перерв чергувати на поверхах і забезпечувати організований відпочинок    учнів. Чергування завершувати через 20 хвилин після закінчення останнього уроку.

  1. 7 Заняття в кабінетах, навчальних майстернях, спортивному залі проводити за          розкладом, затвердженим директором. Позакласні заходи проводити за планом, затвердженим директором.

  5.8   У кожному навчальному кабінеті закріпити за учнем постійне робоче місце, з метою забезпечення його відповідальності за збереження майна у відповідності до росту та віку учня.

  1. 9. Не допускати до уроків учнів у верхньому одязі, сторонніх осіб без дозволу директора. При виникненні НС діяти згідно інструкцій з ТБ та планів ЦЗ.  Своєчасно інформувати адміністрацію закладу про будь-які випадки, НС під час навчально-виховного процесу,  позаурочний час, на території школи.Ретельно стежити за відповідністю одягу діловому стилю закладу. Не допускати наявність верхнього одягу під час навчально-виховного процесу у шкільних приміщеннях.  Забезпечувати своєчасну здачу звітності про виконання доручених завдань: класні журнали, облік відвідування, журнал чергового класу, будь-яку інформацію.
  2.  Зобов’язати медичну сестру, шкільних бібліотекарів розпочинати робочий день та здійснювати підготовку робочого місця за 15 хвилин до початку та закінчення роботи.
  3. Забезпечити залучення позабюджетних коштів для придбання художньої літератури, навчальних посібників, оновлення  книжкового фонду бібліотеки закладу.
  4. Забезпечити своєчасну підготовку закладу до роботи в осінньо-зимовий період.
  5. Вважати загальношкільним санітарним днем третю п’ятницю місяця.
  6. Організувати з вересня 2014 року безкоштовне харчування дітей пільгового контингенту.
  7. Вхід учнів до шкільних приміщень розпочинати о 8 год. 00 хв. Початок занять о 8 год. 30 хв.
  8.  При виході на роботу після хвороби вчитель або співробітник зобов’язаний подати листок непрацездатності, довідку тощо.
  9.  У випадку непередбачуваних ситуацій (хвороба, побутові проблеми тощо) вчитель зобов’язаний у найкоротший термін попередити адміністрацію.
  10. Обов’язком чергових класів є забезпечення дисципліни учнів, відповідного санітарного стану, збереження шкільного майна.
  11.  Контроль за відвідуванням учнями навчальних занять здійснювати за схемою

  15.1   Облік відвідування вчителями-предметниками на уроках впродовж дня.

  15.2 Повторний облік відвідування здійснюється вчителями-предметниками у спеціальному бланку-обліку відвідування після закінчення другого уроку І та ІІ зміни. Контроль за оформленням бланку покладається на соціального педагога Л.М.Шевчук.

  15.3 Підсумковий облік за навчальний день здійснює класний керівник, з урахуванням сторінок класного журналу та журналу чергового класу.

  15.4 Медичні довідки, письмові пояснення батьків, або осіб, що їх замінюють, про причину відсутності учня на уроках впродовж місяця зберігаються класними керівниками. Класним керівникам зведений облік відвідування учнями навчальних занять разом з довідками подавати до 30 числа кожного місяця у кабінет виховної роботи.

  15.5 Зведений облік відвідування по закладу здійснює центр виховної роботи щомісяця та враховує при визначенні рейтингу класу.

  16.  Учителю, який веде останній урок, виводити дітей цього класу до гардеробу.

  17. Класним керівникам супроводжувати дітей до їдальні, бути присутніми під час сніданку дітей, а також забезпечувати порядок.

  18. Класним керівникам незалежно від наявності методичного дня в графіку роботи бути присутніми на будь-яких загальношкільних заходах: лінійках, змаганнях, конкурсах, зборах тощо.

         19 Проведення гурткових занять, роботу спортивних секцій, кабінету інформатики, навчальних майстерень, а також перебування вчителів, співробітників та учнів у шкільних приміщеннях дозволити лише до 19.30 (після встановленого часу за згодою директора).

  20. Заборонити у приміщеннях навчального закладу надання додаткових платних освітніх послуг, які не оформленні через шкільну бухгалтерію.

  21. Класні керівники організовують та несуть відповідальність за відвідування навчальних, гурткових занять, позашкільних установ.

  22. Проведення екскурсій, походів тощо дозволити лише за відповідним наказом директора.

  23. Категорично забороняється відпускати учнів з уроків на будь-які позакласні заходи (репетиції, змагання тощо)  без дозволу адміністрації.

  24. Заборонити паління вчителів та учнів на території закладу.

  25. Заборонити учням під час перебування у школі користуватися мобільними телефонами.

  26. Вважати основною вимогою до всіх працівників школи розпочинати та закінчувати робочий день із ознайомлення з оголошеннями, розміщеними в інформаційному-методичному куточку.

  27. Ведення щоденників вважати обов’язковим для кожного учня, починаючи з   2-го класу.

  28. Зобов’язати класних керівників подавати щоденні відомості загальношкільного обліку відвідування, запізнень на уроки.  Домогтись відповідності обліку журналу чергового класу класному журналу, а також одягу учнів шкільній формі.

  29. Прохід у приміщення сторонніх осіб, комісій здійснювати через вахтову службу закладу з дозволу адміністрації. Заборонити в школі будь-які торгівельні операції.

  30. Вважати обов’язковим оприбуткування впродовж 3-х днів усіх фінансових та господарських надходжень, у тому числі й придбаних за рахунок батьківських та спонсорських коштів.

  31. Черговому адміністратору впродовж робочого дня здійснювати суворий контроль за ходом виконання наказу «Про режим роботи закладу».

  32. Секретарю-діловоду довести наказ до відома учасників навчально-виховного процесу.

  33. Контроль за виконанням наказу покладаю на заступників директора з навчально-виховної роботи  Р.С.Боднар, Н.П.Конончук, О.А.Степанову, В.М.Водясову та залишаю за собою.

  34. Хід виконання вимог наказу аналізувати щоквартально на нараді при директорові.

   

   

              Директор школи                                                              Л.В.Бабак

                      

   Голова Ради школи                                                        О.Л.Звенигородська

                                                              

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Форма входу
  Пошук
  Посилання
 • Освітні цифрові ресурси
 • Портал для веб-майстрів
 • ХОІППО
 • Робота з обдарованою молоддю
 • Школа олімпійського резерву
 • ХОЦНТТУМ
 • Сайт ЦІППО
 • Сайт МОН України
 • Сайт МАН України
 • УЦОЯО
 • ВРЦОЯО
 • Острів знань
 • Мережа УРАН
 • Сайт технічної підтримки мережі УРАН в Хмельницькій області
 • Форум інформатиків України
 • Сайт м. Шепетівки
 • Управління освіти Шепетівськго міськвиконкому
 • Пізнайко
 • Залізничні маршрути
 • Автобусні маршрути
 • Календар
  «  Квітень 2020  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930
  Погода, курс валют
  Погода Шепетівці » Україна
  Опитування 2
  За яким напрямком Ви плануєте продовжити освіту?
  Всього відповідей: 1509
  НВК №3
  Останній дзвінок
  Останній дзвінок
  Міс 2013 НВК № 3
  Intel ISEF-2013
  Intel ISEF 2013
  Intel Isef 2013
  Програми Intel
  1-Міс НВК №3 2012
  2-Міс НВК №3 2012
  Останні новини

  Copyright MyCorp © 2020
  Зробити безкоштовний сайт з uCoz