Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 13.11.2018, 01:22


Меню сайту
Міні-чат
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Цікаві сайти
Переклад онлайн
  • Інтелектуальні розваги
  • Вся елементарна математика
  • Крилаті
  • Школа комп'ютерої освіти
  • Шкільна фізика
  • Початкова школа

  • On-line тестування
  • Вхід на сайт
  • Лічильники
    Besucherzahler meet beautiful russian brides
    счетчик посещений
    Учебные заведения Хмельницкий
    Карта відвідування
    On-Line
    Опитування 1
    Оцініть наш сайт
    Всього відповідей: 577
    Новини Освіти

    Срібні медалісти

    Срібні медалісти!!!

    1986 – 1987 н.р.

    Драчук Вікторія Сергіївна

    Савчук Алла Володимирівна

    Столярчук Ірина Миколаївна

    1987 – 1988 н.р.

    Сікорська Алла Петрівна

    Герух Олена Вікторівна

    Тетеря Ігор Анатолійович

    1989 – 1990 н.р.

    Варивода Тамара Анатоліївна

    Гайдачук Юрія Петрович

    Семенюк Світлана Василівна

    Юрчук Діана Олексіївна

    1990 – 1991 н.р.

    Конс Олександр Станіславович

    Лєваєва Світлана Юріївна

    Остапенко Олена Володимирівна

    1991 – 1992 н.р.

    Боровенська Валерія Вікторівна

    Верхогляд Тетяна Олександрівна

    Власюк Вадим Петрович

    Дяченко Олена Вікторівна

    Ігнатецька Ірина Анатоліївна

    Ящук Віталій Леонідович

    1995 – 1996 н.р.

    Лєсков Андрій Григорович

    Сливка Аліна Юріївна

    1996 – 1997 н.р.

    Коврига Інна Василівна

    Кудрик Оксана Петрівна

    Коцеруб Світлана Володимирівна

    Чингрук Світлана Михайлівна

    1997 – 1998 н.р.

    Андрухова Галина Станіславівна

    Желєзньова Маргарита Миколаївна

    Паренюк Тетяна Степанівна

    Тихонюк Олена Олександрівна

    Швець Олександр Миколайович

    Шестопалов Олексій Євгенович

    1998 – 1999 н.р.

    Смоляр Інна Ігорівна

    1999 – 2000 н.р.

    Мирончук Руслан Сергійович

    Форостовська Наталія Петрівна

    2000 – 2001 н.р.

    Попадюк Олександр Васильович

    Рябчун Ольга Олександрівна

    Франчук Олександр Федорович

    2001 – 2002 н.р.

    Ящук Олена Олексіївна

    2002 – 2003 н.р.

    Луць Наталія Анатоліївна

    2003 – 2004 н.р.

    Кучерук Іванна Миколаївна

    Муза Віктор Вікторович

    Стремецька Тетяна Іванівна

    Яремчук Алла Миколаївна

    2004-2005 н.р.

    Звенигородський Дмитро Олегович

    Мельник Дмитро Петрович

    2005-2006 н.р.

    Войтюк Галина Миколаївна

    Конюк Юрій Євгенійович

    Фом’юк Юлія Миколаївна

    2006-2007 н.р.

    Хромагін Олександр Олександрович

    Лінник Назар Миколайович

    Циган Сергій Миколайович

    Боянівський Роман Володимирович

    2007-2008 н.р.

    Іваницька Катерина Леонідівна

    2008-2009 н.р.

    Затурець Олег Олегович

    Німчук Ірина Вікторівна

    2009-2010 н.р.

    Коновалова Олена Вікторівна

    Форма входу
    Пошук
    Посилання
  • Освітні цифрові ресурси
  • Портал для веб-майстрів
  • ХОІППО
  • Робота з обдарованою молоддю
  • Школа олімпійського резерву
  • ХОЦНТТУМ
  • Сайт ЦІППО
  • Сайт МОН України
  • Сайт МАН України
  • УЦОЯО
  • ВРЦОЯО
  • Острів знань
  • Мережа УРАН
  • Сайт технічної підтримки мережі УРАН в Хмельницькій області
  • Форум інформатиків України
  • Сайт м. Шепетівки
  • Управління освіти Шепетівськго міськвиконкому
  • Пізнайко
  • Залізничні маршрути
  • Автобусні маршрути
  • Календар
    «  Листопад 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
       1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    2627282930
    Погода, курс валют
    Погода Шепетівці » Україна
    Опитування 2
    За яким напрямком Ви плануєте продовжити освіту?
    Всього відповідей: 1508
    НВК №3
    Останній дзвінок
    Останній дзвінок
    Міс 2013 НВК № 3
    Intel ISEF-2013
    Intel ISEF 2013
    Intel Isef 2013
    Програми Intel
    1-Міс НВК №3 2012
    2-Міс НВК №3 2012
    Останні новини

    Copyright MyCorp © 2018
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz