Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 14.12.2019, 00:59

Заступника директора по господарчій роботі

ОБОВ’ЯЗКИ ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА ШКОЛИ ПО ГОСПОДАРСЬКІЙ РОБОТІ

Відповідає : за збереження шкільного приміщення та майна; за матеріальне забезпечення і організаційне проведення поточного ремонту, господарське забезпечення навчального процесу, організацію харчування учнів; за своєчасну і якісну підготовку шкільного приміщення допочатку навчального виховного процесу; за своєчасну і якісну підготовку шкільного приміщення до початку навчального року і до роботи у зимових умовах; за дотримання санітарно-гігієнічних вимог до навчальних і загальношкільних приміщень; за проведення щотижневих оглядів шкільного майна; за протипожежну безпеку; за підготовку і проведення інвентарізації матеріальних цінностей і своєчасне поставлення на баланс школи навчального і іншого обладнання; за своєчасне списання матеріальних цінностей, яким вийшов термін використання. Складає: проект наказу про закріплення за обслуговуючим персоналом конкретних ділянок і загальношкільних приміщень; графік роботи обслуговуючого персоналу; веде облік і контролює фактичне використання робочого часу технічними працівниками школи; документацію для нарахування заробітної плати навчально-допоміжному та обслуговуючому персоналу. складає проекти наказів, розпоряджень і інших документів з питань господарської роботи. Забезпечує замовлення автотранспорту для потреб школи; санітраний стан шкільної території, своєчасне її прибирання та вивіз сміття; необхідний інвентар для робіт по благоустрою школи, для підтримання чистоти і порядку внутрішкільних приміщень. Організовує: обслуговуючий персонал для участі в суботниках, генеральному прибиранні приміщень; роботу шкільної теплиці; щоденне вологе прибирання у навчальних приміщеннях початкової школи, в спортивному залі, тренажерному залі, в спортивних роздягальнях; роботу шкільної роздягальні. Контролює: роботу обслуговуючого персоналу; витрати води та електроенергії, забезпечує їх раціональне використання, веде відповідну документацію; проводить інструктаж обслуговуючого персоналу. Погоджує: свою роботу з директором школи.

«  Грудень 2019  »