Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 16.07.2019, 19:07

Заступника директора з навчально-виховної роботи

ПОСАДОВІ ОБОВ’ЯЗКИ ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА ПО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНІЙ РОБОТІ

Відповідає за: Правильну організацію навчальної роботи в 5-11 класах; Правильність планування навчальної роботи; Виконання навчальних планів і програм вчителями географії, біологіїї, хімії, української мови та літератури, зарубіжної літератури, англійської мови; Ведення класних журналів та іншої документації в 5-11 класах; Підготовку звітності про стан та результати навчальної роботи в 5-11 класах; Контролює та керує: Безпосередньо: Роботою вчителів 5-11 класів; зокрема діяльністю вчителів певного циклу навчальних предметів; Роботою класних керівників з питань організації навчальної діяльності учнів, виховання в них свідомого ставлення до навчання; Проведення контрольних, практичних і лабораторних робіт, навчальних екскурсій; Підготовкою до екзаменів; Роботою завідуючих навчальних кабінетів. Опосередковано: Роботою по плануванню навчального матеріалу. Оформлення шкільної документації; Роботою предметних гуртків для учнів, факультативних занять учнів; Підготовку і проведення загально-шкільних заходів навчального характеру (олімпіад, предметно-тематичних вечорів і т.д.); Взаємовідвідування навчальних занять і відкритих уроків. Погоджує: Свою діяльність з директором і з іншим заступником директора по навчальній роботі. Інструктує і консультує: Проведення вчителями навчальних занять і їх самоосвіту; Складання планів і звітів вчителями і класними керівниками; Роботу педагога-організатора. Учнівський актив з питань організації навчальної праці; Батьківський актив з проблем навчання і виховання учнів. Веде облік: Уроків та інших навчальних занять, проведених вчителями; Роботи предметних комісій і методичних об’єднань; Реалізації календарних і тематичних планів. Звітує: Про організацію, стан і результати навчальної роботи перед директором і педрадою. Складає: Розклад факультативних занять і консультацій. Розклад гурткової роботи; Графіки контрольних робіт; Розклад екзаменів; Статистичні звіти про навчальну роботу в класах; Табелі на зарплату вчителів; Проекти наказів, розпоряджень та інших документів з питань навчальної роботи; Характеристики вчителів та атестаційних. Користується правом: Коли немає в школі директора, заступати його і розв’язувати загально-шкільні питання самостійно; Представляти учнів і вчителів до відзначення; Вимагати застосування стягнень до порушників трудового і навчального розпорядку школи.

«  Липень 2019  »