Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 21.09.2018, 22:14


Меню сайту
Міні-чат
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Цікаві сайти
Переклад онлайн
  • Інтелектуальні розваги
  • Вся елементарна математика
  • Крилаті
  • Школа комп'ютерої освіти
  • Шкільна фізика
  • Початкова школа

  • On-line тестування
  • Вхід на сайт
  • Лічильники
    Besucherzahler meet beautiful russian brides
    счетчик посещений
    Учебные заведения Хмельницкий
    Карта відвідування
    On-Line
    Опитування 1
    Оцініть наш сайт
    Всього відповідей: 576
    Новини Освіти

    Золоті медалісти

    Золоті медалісти!!!

    1971 – 1972 н.р.

    Рябченко Марія Андріївна

    1972 – 1973 н.р.

    Лугова Світлана Аркадіївна

    1979 – 1980 н.р.

    Медвєдєв Олександр Володимирович

    Одійчук Світлана Василівна

    1983 – 1984 н.р.

    Шароварський Михайло Миколайович

    1984 – 1985 н.р.

    Андрощук Ірина Володимирівна

    Космина Володимир Степанович

    Поліщук Інна Ананіївна

    1989 – 1990 н.р.

    Осташевський Андрій Анатолійович

    1990 – 1991 н.р.

    Дячук Костянтин Валерійович

    Рожок Леся Василівна

    1992 – 1993 н.р.

    Домбровська Юлія Валентинівна

    Рожок Ольга Василівна

    1993 – 1994 н.р.

    Грищук Оксана Тимофіївна

    Кобзаренко Олена Володимирівна

    Коляско Тетяна Володимирівна

    Ніколаєва Тетяна Вікторівна

    Шадюк Світлана Михайлівна

    1994 – 1995 н.р.

    Бунечко Алла Вікторівна

    Малахівська Оксана Анатоліївна

    Талавера Олександр Васильович

    1995 – 1996 н.р.

    Асауляк Марина Євгенівна

    Гайдачук Віталій Петрович

    Катеринчук Яна Анатоліївна

    1996 – 1997 н.р.

    Гнатюк Наталія Анатоліївна

    Кушнірук Валентина Іванівна

    1997 – 1998  н.р.

    Добровська Наталія Валентинівна

    Касьян Наталія Володимирівна

    Семенчукова Ірина Валеріївна

    Хомич Геннадій Петрович

    1998 – 1999 н.р.

    Августинович Лілія Вікторівна

    Березка Дмитро Андрійович

    Данькевич Інна Лонгінівна

    Заремський Микола Йосипович

    Зелінська Альона Олексіївна

    Супрун Тетяна Сергіївна

    Фонарчук Ольга Петрівна

    Ходаківський Ігор Віталійович

    Чмир Наталія Анатоліївна

    1999 – 2000 н.р.

    Білик Лілія Володимирівна

    Городельська Олена Валеріївна

    Зінчук Людмила Анатоліївна

    Ващук Валентина Василівна

    2000 – 20001 н.р.

    Гордилюк Олександр

    Дячук Катерина Валеріївна

    Ліщук Вікторія Василівна

    Мудрик Наталія Валеріївна

    Чайка Ігор Володимирович

    2001 – 2002 н.р.

    Антонюк Ірина Петрівна

    Галган Ганна Олександрівна

    Гнатюк Марина Анатоліївна

    Кобилянська Марина Анатоліївна

    Петрук Юлія Василівна

    Ремінська Валентина Йосипівна

    Ющенко Олег Павлович

    2002 – 2003 н.р.

    Бурачинський Андрій Юрійович

    Коробенюк Оксана Василівна

    Мазур Віктор Вікторович

    Пархомчук Тетяна Василівна

    Піщик Віта Сергіївна

    Ходаковська Ірина Віталіївна

    Хом’як Дмитро Григорович

    2003 – 2004 н.р.

    Жигадло Дмитро Павлович

    Ситарук Тетяна Василівна

    Степанова Аліна Олегівна

    Сторожук Ілона Яківна

    Ткачук Сніжана Євгенівна

    Фомюк Лілія Анатоліївна

    2004-2005 н.р.

    Авдєєв Денис Володимирович

    Бучинська Катерина Олександрівна

    Ковтонюк Олександр Миколайович

    Кудріна Антоніна Василівна

    Кулакова Катерина Вадимівна

    Кондратюк Олександр Анатолійович

    Музичук Ірина Миколаївна

    Поплавський Володимир Ігорович

    Стукало Оксана Сергіївна

    2005-2006 н.р.

    Везюк Ганна Володимирівна

    Гречана Марина Вікторівна

    Ковальчук Ірина Вячеславівна

    Остапенко Наталія Володимирівна

    Сидорук Тимур Анатолійович

    Тимчук Сергій Віталійович

    Хмельничий Андрій Вікторович

    Хмельничий Олександр Вікторович

    Швець Володимир Олександрович

    Швороб Ганна Юріївна

    2006-2007 н.р.

    Некряч Ірина Валентинівна

    Тимошик Олеся Миколаївна

    Ординська Алла Валеріанівна

    Голікова Валентина Олександрівна

    Ободянський Володимир  Васильович

    Бакута Артем Ігорович

    2007-2008 н.р.

    Мазур  Роксолана Олександрівна

    Маршук Наталія Богданівна

    Мудрик Юлія Валеріївна

    Пархомчук Ольга Василівна

    2009-2010 н.р.

    Малогловець Андрій Сергійович

    Юрчишина Ольга Богданівна

    Потапова Альона Павлівна

    Шулькевич Олена Сергіївна

    Чернецький Дмитро Олегович

    Панасюк Світлана Вікторівна

    2010-2011 н.р.

    Бабак Владислав Олегович

    Паренюк Дмитро Володимирович

    Пращур Анастасія Анатоліївна

    Матусевич Олександр Андрійович

    Форма входу
    Пошук
    Посилання
  • Освітні цифрові ресурси
  • Портал для веб-майстрів
  • ХОІППО
  • Робота з обдарованою молоддю
  • Школа олімпійського резерву
  • ХОЦНТТУМ
  • Сайт ЦІППО
  • Сайт МОН України
  • Сайт МАН України
  • УЦОЯО
  • ВРЦОЯО
  • Острів знань
  • Мережа УРАН
  • Сайт технічної підтримки мережі УРАН в Хмельницькій області
  • Форум інформатиків України
  • Сайт м. Шепетівки
  • Управління освіти Шепетівськго міськвиконкому
  • Пізнайко
  • Залізничні маршрути
  • Автобусні маршрути
  • Календар
    «  Вересень 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
         12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    Погода, курс валют
    Погода Шепетівці » Україна
    Опитування 2
    За яким напрямком Ви плануєте продовжити освіту?
    Всього відповідей: 1508
    НВК №3
    Останній дзвінок
    Останній дзвінок
    Міс 2013 НВК № 3
    Intel ISEF-2013
    Intel ISEF 2013
    Intel Isef 2013
    Програми Intel
    1-Міс НВК №3 2012
    2-Міс НВК №3 2012
    Останні новини

    Copyright MyCorp © 2018
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz