Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.04.2020, 14:01

Головна » 2013 » Липень » 24 » 16-річна доктор філософії працює над новим видом штучного інтелекту
    16-річна доктор філософії працює над новим видом штучного інтелекту

Юна Теска Фіцджеральд (Tesca Fitzgerald), яка з відзнакою закінчила Портландський державний університет за спеціальністю інформатика, заявила, що коло її інтересів доволі широке, і взялася за принципово інноваційні розробки.

Спершу на заняттях з дискретної математики в Портландськму суспільному коледжі (Portland Community College) Теска Фіцджеральд сиділа в глибині класу, намагаючись не привертати до себе особливої уваги. Але вже скоро вона почала дивувати викладачів невідповідністю свого зовнішнього вигляду і глибиною  запитань, які ставила. Адже до цього навчального закладу вона вступила в 12 років.

Зараз їй 16, і вона вже з відзнакою закінчила курс комп’ютерних наук. Нині Фіцджеральд працює над найважливішими програмами Америки в галузі інформатики, а також готується до отримання ступеня доктора філософії  у галузі штучного інтелекту в Технологічному інституті Джорджії – одному з найбільших освітніх і науково-дослідних центрів США.

Вона з легкістю досягає неймовірних успіхів у науковому середовищі, невтомно здійснюючи інтелектуальні подвиги. Втім, сама Теска пояснює свої досягнення з простотою, властивою геніям. "Це все тому, що я хотіла зробити щось інше – те, чого ніхто до мене не робив”, – каже вона.

Викладачі розповідають, що міс Фіцджеральд з її розумом і здатністю видавати новаторські ідеї змогла б з легкістю отримати високооплачувану роботу в будь-який компанії, що займається інформаційними технологіями. І багато старших колег на її місці вчинили б саме так. Проте сама Теска планує присвятити себе дослідженням людського і штучного інтелекту, і саме це бажання змусило її поїхати від своїх батьків і улюбленої сестри в інший кінець країни, щоб продовжити навчання і отримати докторський ступінь.

Її вибір припав на Технологічний інститут Джорджії, бо саме цей ВНЗ пропонує навчання за спеціальністю "інформатика з використанням інтерактивних обчислень”, що в майбутньому дасть їй змогу глибше вникнути в когнітивні науки, неврологію та інші міждисциплінарні сфери. "Моя пристрасть полягає в тому, щоб знаходити нові рішення для нових проблем”, – зауважує дівчина.

За матріалами сайту fedpost.ru

Переглядів: 431 | Додав: savvich | Теги: 16-year-old Ph.D., 16-летняя доктор философии, 16-річна доктор філософії | Рейтинг: 0.0/0
    «  Липень 2013  »