Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.01.2020, 23:53


Меню сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Цікаві сайти
Переклад онлайн
  • Інтелектуальні розваги
  • Вся елементарна математика
  • Крилаті
  • Школа комп'ютерої освіти
  • Шкільна фізика
  • Початкова школа

  • On-line тестування
  • Вхід на сайт
  • Лічильники
    Besucherzahler meet beautiful russian brides
    счетчик посещений
    Учебные заведения Хмельницкий
    Карта відвідування
    On-Line
    Опитування 1
    Оцініть наш сайт
    Всього відповідей: 577
    Новини Освіти
    Головна » 2012 » Травень » 25 » 25 травня 2012 року відбудеться шкільний зоряний парад досягнень
    12:51
    25 травня 2012 року відбудеться шкільний зоряний парад досягнень
    Під час свята «Останній дзвоник» 25 травня відбудеться шкільний зоряний парад досягнень. Запрошуються учні:
























    Кращі учні школи І ступеня


     

    • Лук’янчук Євген 1-А кл.
    • Шпортко Владислав 1-А кл.
    • Біскуп Софія 1-Б кл.
    • Плесканко Денис 1-В кл.
    • Водясова Діана 1-В кл.
    • Лізанець Каріна 2-А кл.
    • Бас Євген 2-Б кл.
    • Костанецький Богдан 2-Б кл.
    • Окорський Богдан 2-В кл.
    • Матвійчук Юлія 2-В кл.
    • Григоренко Аліна 3-А кл.
    • Коник Валерія 3-А кл.
    • Щука Дар’я 3-Б кл.
    • Кутасєвіч Анна 3-В кл.
    • Гомоляко Валерій 4-А кл.
    • Тихонюк Тетяна  4-Б кл.
    • Чайка Діана 4-Б кл.
    • Панчук Юлія 4-Б кл.
    • Василишина Аліна 4-В кл.
    • Ковальчук Лілія 4-В кл.
    • Конончук Катерина 4-В кл.

                                                                                      «Творча обдарованість»

    (театральні колективи)

    • Тихонюк Тетяна 4-Б кл.
    • Чебанюк Данило 4-Б кл
    • Грабажей Вадим 4-Б кл
    • Панчук Юлія 4-Б кл
    • Базелюк Богдан 4-Б кл
    • Безкоровайна Марина 4-Б кл
    • Чайка Діана 4-Б кл
    • Лакіза Марія 4-Б кл
    • Шуляк Вікторія 4-Б кл
    • Дячук Юрій 7-Б кл.
    • Шлінчак Софія 7-Б кл.
    • Радковська Світлана 7-Б кл.
    • Свіргунець Костянтин 7-Б кл.
    • Бачинська Богдана 7-Б кл.
    • Майвійчук Тетяна 7-В кл.
    • Кравчук Каріна 7-В кл.
    • Шамасурян Софія 7-В кл.
    • Гринькова Анастасія 7-В кл.
    • Німчук Іванна 7-В кл.
    • Сенюк Анна 8-А кл.
    • Миронюк Тетяна 8-Б кл.
    • Неділько Дмитро 8-В кл.

     

                                                                              «Олімпійський резерв»

     

     Ігрові види спорту:

    футбол:

    • Зінчук Ярослав 6-А кл.
    • Чарінцев Артем 5-Б кл.
    • Довгалюк Дмитро 6-А кл.
    • Куций Олександр 6-В кл.

     

    баскетбол (хлопці):

    • Щур Дмитрій 8-А кл.
    • Дацко Іван 8-А кл.
    • Іщук Олександр 10-А кл.

     

    баскетбол (дівчата):

    • Ставнича Наталія 6-В кл.
    • Перец Марина 9-Б кл.
    • Сінькова Оксана 9-Б кл.
    • Чернецька Олена 9-Б кл. 

    шахи:

    • Горщар Дарія 7-В кл.
    • Шпак Олександр 7-В кл.
    • Мостовий Олександр 7-В кл.
    • Каменєва Анастасія І курс

     Керівник: Р.О.Дмитрик

     

                                                   Переможці та призери військово-спортивних змагань:

    Нащадки козацької слави:

    • Грицишин Андрій 5-Б кл.
    • Степанюк Аліна 5-А кл.
    • Ставнича Наталія 6-В кл.
    • Яковлєва Анна 6-А кл.
    • Власенко Андрій 6-А кл.
    • Бруцький Дмитро 7-Б кл.
    • Колеснікова Уляна 7-Б кл.
    • Спеціальна Оксана 8-В кл.
    • Левченко Дмитро 8-В кл.
    • Личик Михайло 9-Б кл.
    • Фещин Богдан 10-А кл.
    • Криворчук Руслана 10-А кл.
    •  

    Старти надій:

    • Нагорна Ілона 7-В кл.
    • Калашнікова Ліана 7-Б кл.
    • Калашнікова Діана 7-Б кл.
    • Колеснікова Уляна 7-Б кл.
    • Кульба Дмитро 7-Б кл.
    • Романцов Дмитро 7-В кл.
    • Болюх Ярослав 7-В кл.
    • Гаврилюк Іван 7-В кл.
    • Дячук Юрій 7-Б кл.
    • Коськовецький Олександр 7-А кл.

     

    Зірниця:

    • Лісовський Євген 9-Б кл.
    • Гончарук Володимир 9-Б кл.
    • Хлонь Максим 9-Б кл.
    • Карнаух Тетяна 9-Б кл.
    • Чиж Сергій 9-Б кл.
    • Новосад Сергій 8-А кл.
    • Гундер Іванна 9-Б кл.
    • Колесник Віталій І курс

     

    Легка атлетика:

    • Овсянюк Максим І курс
    • Наріца Євеліна І курс
    • Голосієнко Костянтин 8-А кл.
    • Слюсар Олексій 8-А кл.
    • Романцов Даніїл
    • Зінчук Андрій

    Керівник: В.Т.Самойлюк


    «Джура»

    • Власенко Олена І курс
    • Захожа Яна І курс
    • Бруцький Денис І курс
    • Васик Олександр І курс
    • Сачук Сергій І курс
    • Семчук Владислав І курс
    • Овсянюк Максим І курс
    • Колесник Віталій І курс

    Керівник: В.І Кудрін

     

    Козацький гарт

    Представники класів «Юні козачата»

    • Атамась Віталій
    • Бойко Олександр
    • Джеря Вячеслав
    • Кульба Дмитро
    • Лукашук Вікторія
    • Бугай Андрій
    • Прокопивнюк Наталія
    • Гончарук Володимир
    • Чернецький Євген

     

    Гуртківці «Пласту»:

    • Волковецька Вікторія
    • Полонєєва Аліна
    • Пруський Володимир
    • Драчук Олександр

    Керівник: Ю.С.Миронюк

    Активні учасники шкільного самоврядування

    та призери міських, обласних академічних конкурсів, конкурсів художньої самодіяльності, декоративно-вжиткового мистецтва

    • Шамралюк Софія
    • Дудар Катерина
    • Поліщук Юлія
    • Гладій Леся
    • Балаховцева Ірина
    • Корнійчук Влада
    • Король Олександра
    • Муза Діана
    • Пруська Ольга
    • Щука Дарія
    • Білявська Юлія
    • Романюк Вероніка
    • Нємцев Максим,
    • Безверха Дарія
    • Шайнога Тетяна
    • Кисельова Олена
    • Добровольська Даша

    Керівник: Валерія Данилевич (9-Б кл.)

     








    Переглядів: 836 | Додав: savvich | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:
    Форма входу
    Пошук
    Посилання
  • Освітні цифрові ресурси
  • Портал для веб-майстрів
  • ХОІППО
  • Робота з обдарованою молоддю
  • Школа олімпійського резерву
  • ХОЦНТТУМ
  • Сайт ЦІППО
  • Сайт МОН України
  • Сайт МАН України
  • УЦОЯО
  • ВРЦОЯО
  • Острів знань
  • Мережа УРАН
  • Сайт технічної підтримки мережі УРАН в Хмельницькій області
  • Форум інформатиків України
  • Сайт м. Шепетівки
  • Управління освіти Шепетівськго міськвиконкому
  • Пізнайко
  • Залізничні маршрути
  • Автобусні маршрути
  • Календар
    «  Травень 2012  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031
    Погода, курс валют
    Погода Шепетівці » Україна
    Опитування 2
    За яким напрямком Ви плануєте продовжити освіту?
    Всього відповідей: 1509
    НВК №3
    Останній дзвінок
    Останній дзвінок
    Міс 2013 НВК № 3
    Intel ISEF-2013
    Intel ISEF 2013
    Intel Isef 2013
    Програми Intel
    1-Міс НВК №3 2012
    2-Міс НВК №3 2012
    Останні новини

    Copyright MyCorp © 2020
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz