Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 23.01.2020, 00:27

Головна » 2012 » Травень » 12 » Bступна кампанія-2012!
    Bступна кампанія-2012!
    Інформування громадськості про подання заяв на вступ здійснюватиметься системою "Конкурс", а перші рейтингові списки абітурієнтів оприлюднять 1 серпня не пізніше 12 години

11 травня відбулася нарада з представниками міністерств та відомств, що мають у підпорядкуванні вищі навчальні заклади. За повідомленням прес-служби профільного міністерства, під час наради було обговорено питання організованого проведення вступної кампанії 2012 року та роботи вищих навчальних закладів у системі Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи департаменту вищої освіти Микола Фоменко звернув увагу на окремі зміни Умов прийому в 2012 році.

Зокрема, він повідомив, що перший список рекомендованих до зарахування має бути оприлюднений 1 серпня не пізніше 12 години. Другий і третій списки не пізніше 12 години відповідно 5 та 8 серпня.

Зарахування вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти на денну форму навчання буде проведено: за державним замовленням не пізніше 11 серпня; за кошти фізичних та юридичних осіб – після зарахування на місця державного замовлення відповідного напряму, але не пізніше 25 серпня.

Окрім того, Микола Фоменко наголосив, що інформування громадськості про подання заяв на вступ до вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації має здійснюватися за даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти в інформаційній системі "Конкурс", а приймальні комісії зобов’язані подавати у встановленому порядку отримані від вступників відомості до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Нагадаємо, прийом заяв та документів від вступників приймальні комісії вузів розпочнуть 2 липня. Цьому передуватиме проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень учнів, що розпочнеться 15 травня тестуванням з хімії, та триватиме до 7 червня.

Результати ЗНО абітурієнти використовуватимуть для участі у конкурсному відборі при вступі до вузів України.

Очікується, що з урахуванням випускників минулих років, кількість абітурієнтів у 2012 році може скласти 350 тисяч.

Бажаєте більше дізнаватись про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2012 року – приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2012" ВКонтакті або спільноти "Вступна кампанія" у Facebook.

Посилання за темою:

> Строки вступної кампанії 2012 року