Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.04.2020, 13:15

Головна » 2013 » Липень » 2 » Фінішував конкурс «Міс випускний 2013». Вітаємо переможницю!
    Фінішував конкурс «Міс випускний 2013». Вітаємо переможницю!

Фінішував конкурс «Міс випускний 2013»! У конкурсі брало участь понад 70 красунь із усієї України. Голосування  відбувалось активно, коментарі лилися рікою. І ось переможницю визначено – нею стала Ніколетта  Бокшан з Ужгорода.

На запитання про вибір сукні дівчина сказала, що обирала сама, але звичайно прислухалася до маминих порад.

Щодо створення образу Ніколетта розповідає, якими критеріями вона керувалася: «Обов’язково я дивилася на те, щоб сукня була довга та чорного або червоного кольорів».

- Чи демонстрували або, може, розказували  подругам про випускне вбрання?

- Так, – сміється, – не без цього, але лише деяким подругам, найближчим.

- Хто за Вас голосував під час конкурсу?

- Дуже багато знайомих і друзів – не лише з Ужгорода, а й з усієї України, і просто відвідувачі сайту, – відповіла красуня. А також Ніколетта зізналася, що їй  сподобалися і деякі  сукні інших конкурсанток, вона навіть голосувала за дівчат.

У дружньому спілкуванні перша «Міс випускний» Освітнього проталу «ПедПРЕСА» поділилася з нами й своїми досягненнями в навчанні.

- Закінчила  Шишлівську ЗОШ I – III ступенів. Найбільше мені подобалася інформатика: побувавши на багатьох конкурсах і олімпіадах, я здобула чимало призових місць.
    Планую вступати до Ужгородського національного університету.

- Як Ви впоралися із ЗНО? Чи було складно?

- Я здавала українську, англійську  мови, географію та історію.  ЗНО склала непогано, але могла й краще, все-таки хвилювання далося в знаки. Дуже багато часу витратила на підготовку до тестування, тож знання я маю, тому труднощів не виникло.

- Про яку професію Ви мрієте, де хотіли б працювати?

- Дуже мрію стати журналісткою. Себе в майбутньому бачу радіо-  або телеведучею. Зараз поглиблено вивчаю англійську,  володію, угорською, російською і, звичайно ж, державною українською мовою, – всміхнулася Ніколетта.

- Українську і російську, я вважаю, треба обов’язково знати, угорську опанувала, бо Закарпаття межує з Угорщиною, тож у нас багато людей вільно спілкується цією мовою. А ось англійську вивчаю тому, що – це світова мова, нею розмовляють у багатьох країнах світу. Ці навички мені знадобляться не лише для роботи й успішної кар’єри: я дуже люблю подорожувати і сподіваюся під час мандрівок обходитися без перекладачів.

- Як давно Ви є читачкою Освітнього порталу «ПедПРЕСА»? Чи вважаєте Ви його корисним ресурсом?

- Ну, по-перше, я дуже хочу подякувати Освітньому порталу «ПедПРЕСА» за можливість узяти участь у конкурсі «Міс випускний 2013». Я ніколи не думала, що виграю, але завдяки підтримці моїх дорогих і люблячих людей я взяла гору над іншими конкурсантками. Гарно дякую всім за підтримку! Це було невеличке слово подяки.

- А тепер кілька слів – безпосередньо про портал: на мою думку, «ПедПРЕСА» – це саме те, що потрібно абітурієнтам, студентам, учителям, викладачам. Тобто це сайт, на якому кожна людина, пов’язана з освітою та наукою, може для себе знайти щось цікаве.

Я на «ПедПРЕСІ» не лише брала участь у конкурсі, а й читала дуже актуальні для мене публікації щодо ЗНО. Крім того, цікавими виявилися статті з газети «Освіта України» – про навчання за кордоном, наприклад, про різні історичні постаті. Особливо привернули мою увагу матеріали із рубрики сайту «Гостра тема». Тут можна знайти багато влучних відповідей на такі важливі для мене сьогодні запитання щодо здобуття вищої освіти. А у вашій АРТ-ШКОЛІ  – безліч мистецьких ідей, що надихають на творчість, спонукають до рукоділля: просто одразу хочеться взятися до справи. Тож ділюся ідеями з подружками, обговорюю нові методики.

У майбутньому, я сподіваюсь, що мені випаде колись така нагода – працювати у вашій редакції, – додала на останок Ніколетта  Бокшан, переможниця конкурсу «Міс випускний 2013» на Освітньому порталі «ПедПРЕСА».

«ПедПРЕСА» бажає тобі, Ніколетто, удачі! Нехай ця твоя перемога не буде останньою, а стане іще однією сходинкою до твоєї мрії, світлого життя й вдалої кар’єри.

Спілкувалася Рудюк Юлія, Освітній портал ПедПРЕСА

Переглядів: 527 | Додав: savvich | Теги: Мисс выпускной 2013, Miss Graduation 2013, Міс випускний 2013 | Рейтинг: 0.0/0
    «  Липень 2013  »