Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.04.2020, 13:53

Головна » 2013 » Липень » 30 » Хворобливість новонароджених залежить від професії батька
    Хворобливість новонароджених залежить від професії батька

Учені вивели список чоловічих професій, що  можуть негативно позначитися на внутрішньоутробному розвитку  дітей.

Для цього науковці з Університету Північної Кароліни проаналізували дані Національного дослідження з профілактики вроджених дефектів США. Отримані дані допомогли їм зробити висновок, що найбільший ризик появи в сім’ї дитини з хворобами або відхиленнями у тих родинах, де батько працює художником, фотографом, математиком, перукарем або офісним працівником. Навпаки, найбільш «сприятливими» в плані здоров’я дитини батьками можуть вважатися пожежні, каменярі, малярі, архітектори, сталевари, склодуви, водолази, військовослужбовці, інженери, машиністи потягу.

Дослідники порівняли трудову історію більше 1000 чоловіків, у яких у період з 1997 по 2004 рік з’явилися діти з вродженими дефектами і аномаліями, порівнявши їхні професії з трудовою історією 4 тисяч чоловіків-батьків дітей, народжених без відхилень. Залежно від рівня ризику завдати шкоди майбутній дитині професії батьків були розділені на 63 групи. Виявилося, що більша частина професії (близько 70 відсотків) є потенційно небезпечною для розвитку плоду.

Наприклад, у художників висока ймовірність появи спадкоємця з дефектом рота, вух, очей, кінцівок або навіть серця, в сім’ї фотографа може народитися дитина з глаукомою, катарактою або ураженої рогівкою, висока ймовірність народження дітей з дефектами кишок у садівників, фахівців з ландшафту. Причина такої підвищеної небезпеки – постійний контакт чоловіків зі шкідливими речовинами, що негативно позначається на якості сперми.

Вчені не вивели залежності здоров’я вже народжених дітей від професії батьків, тож зміна роботи після народження дитини не впливає на її здоров’я.

За матеріалами МЕДВЕСТИ

Переглядів: 519 | Додав: savvich | Теги: Хворобливість новонароджених залежи, Болезненность новорожденных зависит | Рейтинг: 0.0/0
    «  Липень 2013  »