Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 20.02.2019, 22:33

Головна » 2014 » Січень » 19 » Коли дітям можна в інтернет?
    Коли дітям можна в інтернет?

Батьки готові відпускати дітей в інтернет із восьми років, а користуватися комп’ютером дозволяють ще раніше – такі дослідження провела корпорація «Microsoft».

За інформацією дослідників більшість батьків дозволяють дітям користуватися пристроями, сервісами, ігровими приставками. Та найпоширеніший гаджет – комп’ютер. 77% батьків дають дітям до нього доступ. Це навіть більше за тих, кому дозволено користуватися мобільним телефоном. Його, до речі, батьки готові придбати дитині в сім років.

Нинішні батьки виявилися навіть лояльнішими, аніж ті, хто лише планує батьківство. Майбутні матусі й татусі комп’ютери, мобілки та інтернет готові дозволити своїм чадам ще на два роки пізніше.

Водночас психологи радять не забороняти, а навчити користуватися. Першочергове завдання батьків – показати, як і де шукати потрібну інформацію, які сайти можуть бути корисні та цікаві для дитини, обираючи лише ті, що не шкодять розвитку особистості дитини і не перевантажують її.

Ось кілька «золотих правил» для юних юзерів:

1. Обдумані кліки – Порадьте дітям з обережністю відкривати фотографії, аудіофайли та інші додані файли і не клікати на лінки в неочікуваних повідомленнях, навіть від друзів.
    2. Правильні програми – Допоможіть дітям обрати програми, які підходять саме для їхнього віку та розвитку.
    3. Безпечні соціальні мережі – Покажіть дітям, як зробити свою сторінку в соціальній мережі приватною. Попросіть їх додавати до кіл своїх друзів лише тих людей, із якими вони знайомі особисто. Заохочуйте дитину сприяти поширенню позитивного іміджу онлайн, коментувати з розумом та в міру.
    4. «Батьківська увага» – функція «батьківського контролю» в браузері та можливість створення окремого облікового запису зі спеціальними «дитячими» налаштуваннями – це ті мінімальні заходи, яких варто вжити усім батькам, щоб організувати безпечне цифрове середовище для своїх дітей».
    Переглядів: 442 | Додав: savvich | Теги: Коли дітям можна в інтернет? Когда | Рейтинг: 0.0/0
    1 Alesya
    Я думаю ця інформація заставить замислитись батьків, якщо ж вони дійсно хочуть захистити своїх дітей. yes yes yes up up

«  Січень 2014  »