Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 17.02.2020, 11:25

Головна » 2012 » Грудень » 7 » Конкурс для старшокласників «За дипломом до Америки!»
    Конкурс для старшокласників «За дипломом до Америки!»

Напиши есе та виграй стипендію 12750 дол. США від INTO Colorado State University

Навчальний центр INTO при Colorado State University (США) та міжнародне освітнє агентство DEC education запрошують школярів у віці 15-16 років взяти участь у конкурсі есе та виграти стипендію на навчання на програмі Undergraduate Pathway.

Згідно з умовами конкурсу, учасникам необхідно написати переконливе і оригінальне есе англійською мовою на тему: «What Profession I Deem to Become of Great Demand in the Nearest Future». Роботи приймаються до 15 січня 2013 року.

За умовами конкурсу призерів буде нагороджено:

• 1-е місце: стипендія 12750 $ на підготовчу програму Undergraduate Pathway. Стипендія покриває половину вартості навчання (інші супутні витрати переможець повинен сплатити самостійно).
    • 2-е місце: знижка 50% на послуги DEC education з організації поїздки на мовні курси в будь-яку країну світу (переліт, навчання та проживання оплачуються самостійно).
    • 3-е місце: місяць безкоштовного навчання на загальних курсах в Британській мовній школі DEC school (тільки для киян).
    • 4-е і 5-е місце: сувеніри з символікою DEC education і Colorado State University.

З детальними умовами конкурсу ви можете ознайомитися на сайті компанії DEC education: http://dec-edu.com/scholarships-50.html.

Із запитаннями, що стосуються процедури та умов проведення конкурсу, ви також можете звернутися до координатора конкурсу в Україні Олександри Гавронської, івент-менеджера агентства DEC education: (044) 390-76-24,a.havronska@dec.ua.

Програма Undergraduate Pathway - річна програма підготовки, що дозволяє вступити відразу на 2-й курс в Colorado State University. Програма розроблена спеціально для іноземних студентів і поєднує вивчення англійської мови з університетськими предметами, а також забезпечує розвиток академічних навичок (study skills).

Colorado State University (CSU) - державний дослідницький університет у Форт-Коллінз, Колорадо. Навчальний заклад засновано у 1870 році, налічує 27500 студентів і є освітнім та науково-дослідницьким лідером штату. На наукові розробки щорічно виділяється 330 млн дол. США, на розвиток інфраструктури - 867 млн, що є одним з найбільших показників у США. До структури університету входять 8 коледжів, в яких викладається 71 програма бакалавріату, 73 магістратури та 43 програми докторантури. Також CSU посідає провідні національні позиції за наступними спеціальностями: бізнес, ветеринарія, комп'ютерні науки, машинобудування, науки про Землю, статистика.

INTO - міжнародне об'єднання підготовчих центрів, що працюють на базі престижних університетів англомовного світу. Для іноземних студентів компанія організовує спеціальні підготовчі програми, що надають можливість прямого вступу на програми бакалавріату та магістратури з широкого спектру напрямків. Навчаючись і проживаючи на кампусах разом зі студентами денного відділення, студенти з інших країн повністю інтегруються в університетське середовище і користуються тими ж правами і привілеями, що і їх англомовні ровесники.

Переглядів: 715 | Додав: savvich | Теги: Конкурс для старшеклассников «За ди, Конкурс для старшокласників «За дип | Рейтинг: 0.0/0
    «  Грудень 2012  »