Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 23.01.2020, 00:32

Головна » 2012 » Травень » 28 » Міжнародний день захисту дітей 1 червня
    Міжнародний день захисту дітей 1 червня

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

« Міжнародний день захисту дітей » ( англ. «International Children's Day» ) - Святкується щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді 1949 року у столиці Франції місті Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році.
    Крім цього дня дітям присвячені «Всесвітній день дитини» (20 листопада) і «День захисту дітей Африки» (16 червня).
    У нинішньому 2012 році один з популярних міжнародних свят - День Захисту Дітей - відзначатиметься ювілейний 62-ий раз. З'явився це свято завдяки конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок.
          Листопадовим днем 1949 ця організація заснувала свято День Захисту Дітей і ухвалила, що відзначатиметься він буде 1 червня. Назва свята обумовлено його значенням - захист життя, здоров'я і прав дітей, одним словом - захист дитинства. Така нехитра історія цього чудового свята.
         День Захисту Дітей щорічно відзначається в більшості країн планети. Незважаючи на те, що 1 червня не є офіційним вихідним днем, в парках і скверах багатьох міст в цей день організовуються святкові заходи для дітей. Більшість батьків, бабусь і дідусів у День Захисту Дітей знаходять час для прогулянки зі своїми дітлахами і намагаються не відмовляти їм в задоволеннях. Першого червня всюди можна побачити дитячі обличчя з посмішкою «до вух» і повітряними кулями в руках.
          Школярі радіють в цей день не тільки свята, а й початок, самих довгих і довгоочікуваних, літніх канікул. Задоволені і щасливі діти розкуповують морозиво, лимонад та інші солодощі, які 1-го червня в достатку продаються на кожному розі.
          Ну, і звичайно, який же День Захисту Дітей без катання на атракціонах і походу в кіно?! 1 червня шикуються особливо довгі черги в каси Луна-парків і кінотеатрів. У цей святковий літній день, здається, можна все: і наїстися морозива до ангіни, і накататися на всіляких атракціонах «до упаду». Тим більше, що попереду 3 місяці майже повної свободи без докучливих уроків, на які доводиться «витрачати» дорогоцінні години!
    Свято, що відзначається 1 червня, не дарма носить назву День Захисту Дітей. «Від посмішки стане всім світліше» співається в добрій дитячій пісеньці, і, дійсно, часом однією чистою дитячої посмішки достатньо, щоб розтопити серце вічно зайнятого і втомленого дорослого. Як це не сумно, у світі мільярди дітей, які більше за інших потребують захисту і допомоги. У них занадто рідко буває привід для посмішки і їхнє дитинство не можна назвати щасливим.
          Не варто думати, що ця кількість становлять лише нещасні діти африканських країн третього світу і «гарячих точок». Обділені любов'ю дітлахи, які потребують допомоги, завжди поруч з нами. І навіть сама маленька дещиця турботи і уваги викличе на їхніх обличчях рідкісну, але щиру і вдячну усмішку.
          До 1-го червня, як правило, приурочують благодійні акції на користь дітей з обмеженими можливостями, сиріт, дітей з малозабезпечених і неблагополучних сімей. Подарувати нужденним дітям привід для посмішки - значить зробити світ світліше, а дітей щасливішими. Хоча б один раз на рік, давайте знайдемо час, щоб подумати і про них. Адже, чужих дітей не буває ...

Переглядів: 671 | Додав: savvich | Рейтинг: 0.0/0
    «  Травень 2012  »