Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 20.02.2019, 23:01

Головна » 2013 » Вересень » 2 » МОН проведе моніторинг знань учнів 5 та 10 класів
    МОН проведе моніторинг знань учнів 5 та 10 класів
    У Міністерстві освіти підписаний наказ, що передбачає проведення з 14 по 25 жовтня 2013 року моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі.

Виконавцем проведення моніторингу визначено Інститут інноваційних технологій і змісту освіти.

Моніторинг здійснюватиметься у 5 та 10 класах загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової Типових навчальних планів.

Проведення моніторингу якості освіти в учнів 5-х класів передбачено з української мови, російської мови, математики, громадянської освіти, основ здоров’я та іноземної мови.

Моніторинг якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів 10 класів буде проведено з української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, алгебри,геометрії, іноземних мов, біології, географії, фізики, хімії та технологій.

Інституту інноваційних технологій і змісту освіти разом з Національною академією педагогічних наук України необхідно розробити інструктивно-методичні матеріали для проведення моніторингу та узагальнення його результатів, а також узагальнити результати моніторингу.

До 01 лютого 2014 року інформаційно-аналітичні матеріали з результатами моніторингу мають бути оприлюдненні в засобах масової інформації, на веб-сайтах Міністерства освіти і науки та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

Регіональним управлінням (департаментам) освіти і науки рекомендовано сприяти у проведенні моніторингу в загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності та забезпечити узагальнення результатів моніторингу.

№ 995 від 17 липня 2013 року

Деякі питання моніторингу якості
    загальної середньої освіти

Відповідно до статті 31 Закону України "Про загальну середню освіту", постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2011 р. № 1283 "Про затвердження Порядку проведення моніторингу та оцінки якості освіти", з метою оцінювання стану системи освіти та отримання об’єктивної інформації про якість освіти наказую:

1. Визначити:

1.1. Напрямом проведення моніторингу відповідно до завдань державної політики в галузі освіти результати навчальної діяльності учнів у початковій та основній школі.

1.2. Виконавцем проведення моніторингу Інститут інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.).

2. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) забезпечити проведення з 14 по 25 жовтня 2013 року моніторинг якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі та:

2.1. Разом з Національною академією педагогічних наук України (Кремень В. Г., за згодою) розробити науково-методичне забезпечення, зокрема:

• до 20.07.2013 забезпечити формування складу робочих груп для розроблення збірників завдань для проведення моніторингу (далі - Збірники завдань) та узагальнення результатів моніторингу;
    • до 15.08.2013 забезпечити розроблення Збірників завдань згідно переліку навчальних предметів (додається) та їх розгляд на спільному засіданні вчених рад Інституту інноваційних технологій і змісту освіти та Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України;
    • до 01.02.2014 розроблення інструктивно-методичних матеріалів для проведення моніторингу та узагальнення його результатів;
    • до 15.01.2014 узагальнення результатів моніторингу;
    • до 01.02.2014 оприлюднення інформаційно-аналітичних матеріалів з результатами моніторингу в засобах масової інформації, на веб-сайтах Міністерства освіти і науки України та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

3. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням (департаментам) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій рекомендувати сприяти у проведенні моніторингу в загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності з навчальних предметів та забезпечити узагальнення результатів моніторингу за надісланими інструктивно-методичними матеріалами та передачі Інституту інноваційних технологій і змісту освіти необхідних інформаційних матеріалів.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

Міністр       Д. В. Табачник

Переглядів: 2463 | Додав: savvich | Теги: моніторинг знань учнів, мониторинг знаний учащихся, monitoring of students' knowledge | Рейтинг: 0.0/0
    «  Вересень 2013  »