Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 25.06.2018, 06:56

Головна » 2013 » Серпень » 27 » Навчання у школах почнеться з Шевченківського уроку
    Навчання у школах почнеться з Шевченківського уроку
    2 вересня відбудеться телевізійна трансляція Всеукраїнського уроку присвяченому 200-річчю Кобзаря
    Президент Янукович підтримав ініціативу Міністерства освіти і науки та Благодійного фонду "Велика родина" щодо проведення 2 вересня 2013 року Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку. Про це йдеться у відповідному розпорядженні глави держави.

Міністерству освіти і науки доручено забезпечити підготовку та проведення Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку в Київському національному університеті ім. Шевченка.

Голова Ради міністрів АРК та голови обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій мають забезпечити організацію перегляду учнями загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів телевізійного Шевченківського уроку.

Трансляцію уроку здійснюватиме Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Захід проводитиметься з метою сприяння вивченню молодим поколінням творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка та з нагоди відзначення у 2014 році 200-річного ювілею від дня його народження.

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

№ 263/2013-рп від 27.08.13 року

Про проведення Всеукраїнського
    телевізійного Шевченківського уроку

З метою сприяння вивченню молодим поколінням творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка та з нагоди відзначення у 2014 році 200-річного ювілею від дня його народження:

Підтримати ініціативу Міністерства освіти і науки України та Благодійного фонду "Велика родина" щодо проведення 2 вересня 2013 року Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

Міністерству освіти і науки України забезпечити підготовку та проведення Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Державній архівній службі України забезпечити в установленому порядку надання Міністерству освіти і науки України архівних документів та матеріалів, пов'язаних із життям і творчістю Великого Кобзаря, необхідних для підготовки та проведення Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку.

Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити організацію перегляду учнями загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку.

Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити трансляцію Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку.

Президент України       Віктор ЯНУКОВИЧ
    27 серпня 2013 року

Переглядів: 458 | Додав: savvich | Теги: Обучение в школах начнется с Шевчен, Teaching in schools starts with She, Навчання у школах почнеться з Шевче | Рейтинг: 0.0/0
    «  Серпень 2013  »