Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 20.02.2019, 22:11

Головна » 2013 » Жовтень » 5 » Президент України зустрівся з переможцями Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013»
    4 жовтня 2013 року Президент України Віктор Янукович нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013».

Участь в урочистостях взяв міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

Звертаючись до вчителів – переможців Конкурсу, – Президент України Віктор Янукович зазначив: «Я хочу привітати вас із професійним святом і з всеукраїнською перемогою в конкурсі. Ви стали лідерами цього конкурсу, і це означає, що ви – кращі».

«Ми все життя вдячні вчителям за те, що вони нам почали розкривати цей світ таким, який він є, – світ знань. І вони в кожному з нас своєю працею заклали фундамент наших майбутніх перемог у житті, – наголосив Глава держави. – А в кожного з вас перемоги були, є і ще будуть».

Після вітального слова Президента України розпочалася церемонія вручення державних нагород України переможцям.

Згідно з Указом Президента України, за вагомий внесок у розвиток національної освіти, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм нагороджено:

Валентюка Романа Анатолійовича – учителя фізики Севастопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 39 Севастопольської міської ради – переможця Конкурсу в номінації «Фізика»;

Єпіхіну Тетяну Володимирівну – учителя російської мови та літератури Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива» Запорізької міської ради – переможницю Конкурсу в номінації «Російська мова»;

Лисянюк Олену Леонідівну – учителя французької мови Житомирської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 20 Житомирської міської ради – переможницю Конкурсу в номінації «Іноземна мова (французька)»;

Мотурнака Євгена Володимировича – учителя інформатики комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 100 «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – ліцей» Дніпропетровської міської ради – переможця Конкурсу в номінації «Інформатика»;

Приходько Марину Іванівну – учителя музичного мистецтва комунального закладу «Луцький навчально-вихований комплекс № 9 Луцької міської ради» – переможницю Конкурсу у номінації «Музичне мистецтво».

Довідково:

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 24.10.2012 № 1143 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» та від 25.02.2013 № 198 «Про проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» проведено Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2013» у номінаціях: «Інформатика» (м. Красноград Харківської області), «Фізика» (м. Кривий Ріг Дніпропетровської області), «Іноземна мова (французька)» (м. Житомир), «Музичне мистецтво»   (м. Луцьк), «Російська мова» (м. Запоріжжя).

Усього в першому районному (міському) турі Конкурсу взяли участь 13 270 вчителів із Автономної Республіки Крим, 24 областей України, міст Києва та Севастополя, що на 35,8% більше, ніж минулого року (2011 р. – 4 750).

Усього в заключному турі Конкурсу взяли участь 132 учасники з Автономної Республіки Крим, 24 областей України, міст Києва та Севастополя (3 учасники не приїхали через хворобу). З них:

– вчителів із сільських шкіл – 11;

– вчителів із селищ міського типу – 17;

– міських вчителів – 104.

Якісний склад конкурсантів:

– вчителі вищої категорії – 86;

– кандидати педагогічних наук – 1;

мають звання:

–  «Заслужений вчитель України» – 1;

–  «вчитель-методист» – 31;

–  «старший вчитель» – 34.

Педагогічний стаж учасників заключного туру Конкурсу:

– до 10 років – 31;

– від 10 до 20 років – 62;

– понад 20 років – 32.

Переглядів: 213 | Додав: savvich | Теги: Президент Украины встретился с побе, Президент України зустрівся з перем | Рейтинг: 0.0/0
    «  Жовтень 2013  »