Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.04.2020, 13:22

Головна » 2013 » Липень » 4 » Рішенням Колегії МОН схвалено 15 програм з поглибленим вивченням предметів для учнів 8-9 класів ЗНЗ
    Рішенням Колегії МОН схвалено 15 програм з поглибленим вивченням предметів для учнів 8-9 класів ЗНЗ.В МОН України поінформували, що всі програми обговорено на круглих столах, нарадах та семінарах, де вони, в цілому, отримали схвалення та підтримку.
    Під час останнього засідання Колегії Міністерства освіти і науки України 27 червня 2013 року з доповіддю «Про затвердження навчальних програм з поглибленого вивчення предметів для учнів 8-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів» виступив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Олег Єресько.
    За його словами, для розроблення навчальних програм було створено робочі групи з кожного навчального предмета. «З метою збереження наступності та наукової логіки до складу колективів входили ті ж фахівці, що й до колективів з розроблення програм рівня стандарту для загальноосвітніх навчальних закладів», – зазначив Олег Єресько.
    Як зазначив Олег Єресько, першочерговим завданням навчальних програм для поглибленого вивчення залишається загальноосвітня мета – закласти міцний ґрунт підготовки здібних і обдарованих учнів; виробити у них уміння самостійно поповнювати і творчо застосовувати здобуті знання в різних життєвих ситуаціях; сформувати духовно багату особистість, яка відзначалася б свідомим ставленням до навчання, високою компетентністю і готовністю до освіти в старшій школі в умовах профільного навчання.
    Рішенням Колегії схвалено 15 програм з поглибленим вивченням предметів для учнів 8-9 класів ЗНЗ, що були винесені на розгляд – це програми з української мови, української літератури, біології, географії, інформатики, історії (історії України, всесвітньої історії), математики, правознавства, польської мови, російської мови, румунської мови, світової літератури, угорської мови, фізики та хімії.
    Варто також зазначити, що департамент загальної середньої та дошкільної освіти звертався до національно-культурних товариств – молдавських та кримсько-татарських – з приводу включення поглибленого вивчення їхніх мов у 8-9 класах. Ці товариства, у свою чергу, висловили побажання розробки відповідних програм, але для 10-11 класів.
    Джерело: МОН України

Переглядів: 636 | Додав: savvich | Теги: Ересько, Программа, єресько, предмет, program, subject Yeresko, Програма | Рейтинг: 0.0/0
    «  Липень 2013  »