Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 17.02.2020, 08:57

Головна » 2012 » Грудень » 21 » Що знають діти про Діда Мороза?
    Що знають діти про Діда Мороза?
    Він живе у замку з льоду. Готує подарунки власноруч або купує їх у супермаркеті. Їсть холодний хліб і бурульки. Якщо в нього закінчуються гроші – їде в село на підробітки. До наших домівок він потрапляє через відчинене вікно. Він  є, проте його справжнього ніхто ніколи не бачив, адже інколи він одягає шапку-невидимку… Він – це Дід Мороз!

Маленькі діти вірять в існування Діда Мороза і чекають, що в новорічну ніч він принесе і покладе під ялинку саме той подарунок, про який вони мріють. Тому ідея написати листа Діду Морозу нерідко приходить їм у голову – і це цілком закономірно, інакше як же Дід Мороз дізнається, які саме подарунки дитина бажає отримати на свято? Завбачливі діти уже давно написали листа до Діда Мороза. Дехто зробив це ще влітку. Тим, хто ще не встиг, або забув попросити подарунок у доброго дідуся, малюки дають слушні поради. Як довідався портал ПедПРЕСА у дошкільнят, у листі до Діда Мороза обов’язково має бути слово «будьласочка» і обіцянка «поводитися добре, слухатися маму і вихователів, вчити букви і цифри». А звертатися до дідуся необхідно виключно «любий», «дорогий» і «найкращий у світі».

У Тюмені відкривається традиційна пошта сибірського Діда Мороза.
    У Сергія Юрійовича Познякова в листопаді два дні народження: 7-го числа – як у цивільної особи, а через півтора тижня – як у казкового.
    18 листопада в Росії офіційно відзначають день народження Діда Мороза.
    Привітати головного новорічного героя зможуть усі бажаючі. Переважний дрес-код – карнавальний костюм, а подарунки – віршики, пісеньки, танці, посмішки. На святі сибірський Дідусь запалить вогні на новорічній ялинці, пригостить  гостей солодощами та дасть можливість сфотографуватися на своєму троні.В той же день, 18 листопада, офіційно відкривається пошта Діда Мороза.
    Які листи більше радують Дідуся Мороза?
    - Ті, в яких дитина повідає про себе: як він вчиться, де живе, чим захоплюється, що б хотів побажати своїм батькам, – говорить заслужений Дідусь. – Писали діти з важких сімей, вони мріють, щоб батьки не пили. Дівчинка з багатодітної сім’ї хотіла б, щоб всі діти планети на Новий рік отримали смачні солодкі подарунки.
    Однак в основному листи стандартні – «хочу ляльку або машинку». Правда, останнім часом більш актуальні мобільники і комп’ютери.
    - Були і курйози. У минулому році бабуся влаштувала шум: мовляв, що це за Дід Мороз, який не може подарувати її онуку телевізор або комп’ютер. Мабуть, дорослі люди самі ще вірять у казки, – говорить Сергій Юрійович.
    - Які плани у Діда Мороза до Нового року?
    - У резиденції проходитимуть новорічні ялинки, в школах – ранки. Найгарячіша пора – в переддень свята. А за традицією 31 грудня я збираю мішок подарунків і йду вітати дітлахів.
    Ці та інші секрети з життя казкового Діда розповіли діти порталу ПедПРЕСА.

Переглядів: 691 | Додав: savvich | Теги: Дід Мороз, Santa Claus, Дед Мороз | Рейтинг: 0.0/0
    «  Грудень 2012  »