Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 20.02.2019, 22:54


Меню сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Цікаві сайти
Переклад онлайн
 • Інтелектуальні розваги
 • Вся елементарна математика
 • Крилаті
 • Школа комп'ютерої освіти
 • Шкільна фізика
 • Початкова школа

 • On-line тестування
 • Вхід на сайт
 • Лічильники
  Besucherzahler meet beautiful russian brides
  счетчик посещений
  Учебные заведения Хмельницкий
  Карта відвідування
  On-Line
  Опитування 1
  Оцініть наш сайт
  Всього відповідей: 577
  Новини Освіти
  Головна » 2016 » Січень » 30 » Тренди освітніх технологій 2015
  20:54
  Тренди освітніх технологій 2015

  У всьому світі безперервно зростає тиск на бюджет освіти. Однак, незважаючи на цей факт, освіта продовжує нарощувати свої інвестиції в технології, пов'язані з навчанням. За даними CB Insights в 2014 році фінансування освітніх технологій підскочило на 55% без будь-яких ознак уповільнення. У своєму звіті Global Industry Analysts (GIA) прогнозує, що в 2015 р світовий ринок електронного навчання (e-learning), рухомий технологічними досягненнями і попитом на додаткові компетенції, досягне $ 107 млрд.

  Далі представлені п'ять головних тенденцій освітніх технологій, які допоможуть вам стежити за подіями в 2015 році:

  Корпоративне навчання онлайн. Інститут Клейтона Крістенсена прогнозує зростаючий сплеск корпоративних ініціатив щодо навчання онлайн. Наскільки високо вони зможуть просунутися? Пам'ятаючи про прогнозовані GIA $ 107 мільярдах на цей рік, за даними Roland Berger Strategy Consultants, до 2017 року щорічно корпоративний ринок електронного навчання буде збільшуватися приблизно на 13%. Це викликано тим, що все більша і більша кількість компаній розуміють, що величезне значення має сприяння навчанню своїх співробітників гнучкими, економічно ефективними методами, розробленими з урахуванням індивідуальних потреб кожного користувача.

  На відміну від академічних Масових відкритих онлайн курсів (MOOC), які все ще намагаються знайти найкращий шлях до надійного потоку доходу, компанії, орієнтовані на корпоративне електронне навчання (e-learning), знайшли бізнес-модель, яка працює - і працює добре. Корпоративне навчання онлайн дозволяє співробітникам в будь-якій галузі і на будь-якому рівні відчути силу адаптованого навчання, 24/7, на будь-якому технічному пристрої. Замість годин, що відводяться на навчання в аудиторіях, слухачі можуть вчитися в будь комфортне для себе час, використовуючи адаптовані формати. Кожен може рухатися в своєму власному темпі, вчитися тому, що повинен, плюс вивчати те, що цікавить її саму. Ще порівняно молода галузь, корпоративне електронне навчання, обіцяє надати нові освітні моделі і захоплюючі відкриття в майбутньому.

  Вимірювання компетенцій. У поєднанні зі сплеском корпоративного навчання онлайн, в 2015 році очікується підвищена увага до пошуку кращих способів оцінювання компетенцій і вимірювання індивідуального прогресу в навчанні - до навчання, що базується на компетенціях, і, в кінцевому підсумку до ROI (return on investment), т.е . коефіцієнту окупності інвестицій. В Інституті Клейтона Крістенсена відзначають, що, коли ми надаємо адаптоване освіту, важливо, щоб всі частини модульного навчання гармонійно вбудовувалися в єдине згуртоване ціле. Для цього необхідні ефективні способи оцінки знань і відстеження динаміки навчання студентів, щоб гарантувати якісний інформаційний обмін між кожної складової їх програми навчання.

  Нещодавнє придбання Smarterer, що є головним пріоритетом компанії Pluralsight (сервісу онлайн-навчання для розробників ПЗ), дозволяє вимірювати за допомогою професійного тестування будь-який набір компетенцій за допомогою всього лише 10-ти питань протягом не більше двох хвилин на основі адаптивного алгоритму. А значить, надає учням можливість оцінювання будь компетенції, яка може служити основою для нового галузевого стандарту. Інші освітні онлайн-компанії також почали експериментувати в цій області, у тому числі Udacity's Nanodegrees і General Assembly's microcredentials. Будь-яка компанія, яка пропонує MOOCs, повинна звернутися до оцінювання кращих компетенцій, якщо вона хоче вижити.

  Альтернативні стилі навчання. Пройшли ті часи, коли студенти повинні були покладатися тільки на текстові або навіть відео-навчальні програми. Однак, поки вони все ще ефективні, в 2015 році будуть продовжувати з'являтися нові стилі навчання, що пропонують онлайн учнем більш інтерактивний досвід, наприклад, написання коду безпосередньо в браузері, або виконання завдань онлайн в рамках навчального процесу. Компанія Pluralsight в контексті даної тенденції зробила наступне придбання - Code School.

  Code School пропонує унікальний підхід, який ґрунтується на альтернативному стилі навчання - більш захоплююче, цікаво і ефективному, ніж просто відео. З Code School користувачі дивляться коротке відео, потім зупиняються і практикуються в тому, чому вони навчилися за допомогою серії інтерактивних завдань кодування і оцінок - все це робиться в браузері, перш ніж продовжити далі. У міру прогресування в освоєнні матеріалу студенти заробляють очки і значки, які індивідуально направляють хід навчання і прогрес кожного. Є також мобільні додатки, так що користувачі можуть дивитися і переглядати відео на ходу, доповнюючи кодинг і продовжуючи навчатися онлайн. Незабаром ми побачимо цей новий тип інтерактивного навчання широко представленим в освітньому сегменті.

  Онлайн-навчання, засноване на компетенціях. У той час як, як навчання, засноване на компетенціях, і дистанційне навчання (онлайн-навчання) не є чимось новим, їх суміщення створює революційний підхід до освіти. Мішель Р. Вайз і Клейтон М. Крістенсен пишуть, що у онлайн-навчання, заснованого на компетенціях, є «великий підривної потенціал», оскільки воно включає в себе не тільки правильну модель навчання, але і правильні технології, клієнтів і бізнес-моделі. Вайз і Крістенсен продовжують пояснювати, що провайдери онлайн-навчання, заснованого на компетенціях, «можуть економічно ефективно комбінувати модулі навчання завдяки їх гнучкості та адаптивності до мінливого ринку праці». Вони роблять це, розбивши навчання не так на курси або навіть предмети, але на компетенції, звільняючи навчання від обмежень традиційних інституцій і методів.

  Можливості онлайн-навчання, заснованого на компетенціях, також успішні, як і ті, що пропонуються в онлайн програмах отримання освітніх ступенів Західним університетом губернаторів (Western Governors University) та Університетом Південного Нью-Гемпшира (Southern New Hampshire University). Вони мають на увазі індивідуальну підтримку студентів, допомога в досягненні ними конкретних цілей навчання та отримання адаптованого під бажання роботодавця набору компетенцій, а значить і успішне працевлаштування.

  Перевернута технологія навчання. Information Week визначає технологію «flipped learning» як ще одну ключову тенденцію освітніх технологій в 2015 році. Flipped class - це форма змішаного навчання, коли студенти дивляться відео лекції поза класом, вивчаючи контент в Інтернеті онлайн, а потім роблять домашнє завдання в класі безпосередньо під керівництвом викладача. Такий підхід сприяє залученню учнів як в позаурочний час, так і на самому уроці.

  Хармен Сінгх відзначає, що розробники онлайн-інструментів і потокового відео, що є центральними для даного підходу, повинні приділяти першорядну увагу оптимізації їх інтерактивності. Шукати нові покоління хмарних, мобільних та інших програм з потужною аналітикою для оцінювання студентських відповідей, щоб в 2015 році замінити вже застарілі системи управління навчанням.

  Поки освітній сектор продовжує освоювати цифрове навчання і кращі технології, я внесу одну обмовку: незалежно від того, наскільки цікава і захоплююче нова технологія, сам інструмент повинен завжди залишатися вторинними по відношенню до мети, яку студент, викладач або адміністратор намагаються досягти, або ж по відношенню до проблеми, яку вони прагнуть вирішити. Як Майкл Б. Хорн і Хізер Стекер вказують у своїй книзі «Змішане навчання: Використання підривної інновації для поліпшення шкіл» (Blended: Using Disruptive Innovation to Improve Schools), найуспішніші дизайнери освітніх технологій завжди утримують у своїй свідомості головну мету, і не стануть проштовхувати інноваційні технології тільки заради власної вигоди.

  Аарон Сконнард, Inc.com

  Переглядів: 246 | Додав: savvich | Теги: освітні технології | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Форма входу
  Пошук
  Посилання
 • Освітні цифрові ресурси
 • Портал для веб-майстрів
 • ХОІППО
 • Робота з обдарованою молоддю
 • Школа олімпійського резерву
 • ХОЦНТТУМ
 • Сайт ЦІППО
 • Сайт МОН України
 • Сайт МАН України
 • УЦОЯО
 • ВРЦОЯО
 • Острів знань
 • Мережа УРАН
 • Сайт технічної підтримки мережі УРАН в Хмельницькій області
 • Форум інформатиків України
 • Сайт м. Шепетівки
 • Управління освіти Шепетівськго міськвиконкому
 • Пізнайко
 • Залізничні маршрути
 • Автобусні маршрути
 • Календар
  «  Січень 2016  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
      123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
  Погода, курс валют
  Погода Шепетівці » Україна
  Опитування 2
  За яким напрямком Ви плануєте продовжити освіту?
  Всього відповідей: 1508
  НВК №3
  Останній дзвінок
  Останній дзвінок
  Міс 2013 НВК № 3
  Intel ISEF-2013
  Intel ISEF 2013
  Intel Isef 2013
  Програми Intel
  1-Міс НВК №3 2012
  2-Міс НВК №3 2012
  Останні новини

  Copyright MyCorp © 2019
  Зробити безкоштовний сайт з uCoz