Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 20.02.2019, 22:19

Головна » 2013 » Жовтень » 4 » У Палаці “Україна” привітали освітян із професійним святом
    У Палаці “Україна” привітали освітян із професійним святом

У київському Палаці «Україна» цієї середи відзначали День працівників освіти. До святкування готувалися неабияк старанно. Зі сцени присутніх вітали юні таланти  та заслужені артисти. Міністр освіти і науки Дмитро Табачник із щирим привітанням звернувся до педагогів.

Не забарилися й нагороди. Орденами «За заслуги», княгині Ольги та Ярослава Мудрого міністр освіти і науки та голова КМДА відзначали кращих із кращих освітян  столиці. П’ятеро з них отримали ключі від квартир.

Наталя Макіна в освіті майже 50 років. Й за цей час жодного разу не пошкодувала про вибір професії, адже навчати – це її покликання.

Сьогодні в освіті Києва працюють понад 39 тисяч педагогів, які навчають і виховують 360 тисяч дітей.

У Палаці "Україна” привітали освітян із професійним святом

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами ще зі шкільних часів - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися, адже враховуючи масу складнощів, що встають перед учителями кожен Божий день, мимоволі задаєшся питанням - як вчителю вдається, не дивлячись на більш ніж скромну матеріальну зацікавленість і ряд супутніх, часто найскладніших проблем, справлятися на ряду з цим з величезним психологічним навантаженням, залишаючись при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших дітей.

Чудова професія вчителя знайшла своє визнання не тільки в наших серцях. Починаючи з 1994-го року це особливе професійне свято - День вчителя, було визнано і на міжнародному рівні. Всесвітня організація з питань освіти, науки і культури - ЮНЕСКО, внесла цей День в список офіційно затверджених міжнародних свят, важливість яких невід’ємно підкреслюється для всіх національностей і культур нашої планети і відзначається, за даними проекту DilovaMova.com, щорічно 5-го жовтня. Однак у нас цей факт не викликає подиву. Для народів колишнього Радянського Союзу особлива повага до професії вчителя була оголошена і закріплена на державному рівні ще з 1965-х року. Тоді педагогів і вчителів вшановували в кожну першу неділю другого осіннього місяця, у жовтні. Традиція щирого, особливого і шанобливого ставлення до викладачів будь-якого рангу звичайно ж не обмежується привітаннями та побажаннями, які звучать на їх адресу в цей день. Кожна наша перемога або досягнення в будь-якому освітньому процесі, до якого ми маємо відношення, так чи інакше є перемогою або досягненням і наших вчителів. Не зважаючи на умови й обставини, які іноді виникають перед нами ми все ж вважаємо за краще, щоб нашою освітою і освітою наших дітей, все ж займалися кваліфіковані і вмілі фахівці.
    Дати святкування Дня вчителя у багатьох країнах свої. Російська Федерація, наприклад, приєднавшись до міжнародної ініціативи, святкує День вчителя, починаючи з 1994-го року - 5-го жовтня. Незалежна Україна День працівників освіти відзначає згідно зі своїм новим законодавством традиційно, в першу неділю жовтня (Указ Президента України від 11-го вересня 1994-го року № 513/93 про «День працівників освіти»).
    Підтримуючи цю добру традицію, в професійне свято працівників освітньої системи - День вчителя, ми поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх вчителів та педагогів. Бажаємо їм міцного і непохитного здоров’я, трепетного ставлення їх учнів і найкращих успіхів у будь-якому освітньому процесі до якого нас приводить наше багатогранне життя! Зі святом вчителя Вас!
    Переглядів: 445 | Додав: savvich | Теги: День учителя, День вчителя, Teachers' Day | Рейтинг: 0.0/0
    «  Жовтень 2013  »