Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.04.2020, 13:54


Меню сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Цікаві сайти
Переклад онлайн
  • Інтелектуальні розваги
  • Вся елементарна математика
  • Крилаті
  • Школа комп'ютерої освіти
  • Шкільна фізика
  • Початкова школа

  • On-line тестування
  • Вхід на сайт
  • Лічильники
    Besucherzahler meet beautiful russian brides
    счетчик посещений
    Учебные заведения Хмельницкий
    Карта відвідування
    On-Line
    Опитування 1
    Оцініть наш сайт
    Всього відповідей: 577
    Новини Освіти
    Головна » 2013 » Липень » 26 » Україна домоглася рекордного результату на Універсіаді-2013
    10:31
    Україна домоглася рекордного результату на Універсіаді-2013
    Україна посіла шосте місце в загальнокомандному заліку, вигравши 12 золотих, 29 срібних і 36 бронзових медалей.

    Збірна України виграла 77 медалей на Універсіаді-2013, яка вчора завершилася в Казані, що стало рекордним показником за всю історію незалежності. До цього кращим показником були 66 медалей, які наші студенти виграли в 2007 році в Таїланді.

    За загальною кількістю нагород наша команда розділила третє місце з Китаєм.





    Топ-10 кращих команд Універсіади-2013: країна золото срібло бронза загальний залік

    країназолотосріблобронзазагальний залік
    1. Росія1557562292
    2. Китай26292277
    3. Японія24283284
    4. Південна Корея17121241
    5. Білорусь13131440
    6. Україна12293677
    7. США11141540
    8. ПАР73414
    9. Італія6172144
    10. Австралія64616

    Всі призери збірної України на Універсіаді-2013:

    Золоті медалі

    Легка атлетика

    • Віктор Кузнєцов Віктор - потрійний стрибок
    • Ганна Тітімець - біг 400 м з бар'єрами
    • Чоловіча команда (Руслан Перестюк, Сергій Смелік, Ігор Бодров, Віталій Корж) - 4х10 м естафета
    • Жіноча команда (Олеся Повх, Наталія Погребняк, Марія Ремень, Вікторія П'ятаченко) - 4х100 м естафета

    Бокс

    • Дмитро Митрофанов-вагова категорія до 75 кг
    • Олександр Гвоздик - вагова категорія до 81 кг

    Веслування на байдарках і каное

    • Чоловіча каное четвірка (Віталій Вергелес, Денис Камерилов, Дмитро Янчук, Едуард Шеметило) - 1000 м

    Фехтування

    • Ольга Харлан - шабля

    Академічне веслування

    • Наталія Довгодько - одинак

    Спортивна стрільба

    • Юрій Нікандров - трап
    • Олена Костевич - пістолет, 25 м

    Плавання

    • Андрій Говоров - 50 м, батерфляй

    Срібні медалі

    Легка атлетика

    • Андрій Проценко - стрибки у висоту
    • Руслан Дмитренко - спортивна ходьба, 20 км
    • Чоловіча команда (Руслан Дмитренко, Ігор Главан, Назар Коваленко, Іван Лосєв) - спортивна ходьба, 20 км
    • Світлана Шмідт - 3000 м з перешкодами
    • Ганна Ярощук - 400 м з бар'єрами

    Боротьба на поясах

    • Дмитро Косенок - вільний стиль, вагова категорія до 62 кг
    • Олександр Гордієнко - вільний стиль, вагова категорія понад 100 кг

    Веслування на байдарках і каное

    • Чоловіча байдарка четвірка (Євген Карабута, Максим Більченко, Олександр Сенкевич, Ігор Трунов) - 200 м
    • Чоловіча каное четвірка (Віталій Вергелес, Денис Камерилов, Дмитро Янчук, Едуард Шеметило) - 500 м

    Спортивна гімнастика

    • Чоловіча команда (Петро Пахнюк, Ігор Радивилів, Максим Семянків, Олег Степко, Олег Верняєв) - командний залік

    Художня гімнастика

    • Аліна Максименко - індивідуальні вправи, булави
    • Ганна Різатдінова - індивідуальні вправи, булави
    • Жіноча команда (Олена Дмитраш, Євгенія Гомон, Олександра Гридасова, Валерія Гудим, Світлана Прокопова, Вікторія Мазур) - групове багатоборство

    Дзюдо

    • Шушана Гевондян - вагова категорія до 57 кг

    Академічне веслування

    • Чоловіча команда (Антон Холязніков, Віктор Гребенников) - двійка без рульового
    • Чоловіча команда (Іван Довгодько, Олександр Надтока) - двійка парна
    • Чоловіча команда (Денис Чорний, Станіслав Чумраев, Іван Юрченко, Василь Завгородній, Віталій Цуркан, Іван Футрик, Дмитро Міхай, Анатолій Радченко, Владислав Нікулін) - вісімка
    • Чоловіча команда (Андрій Хмара, Станіслав Ковальов) - двійка парна, легка вага

    Самбо

    Размік Тоноян - вагова категорія понад 100 кг
    Олена Куницька - вагова категорія до 48 кг
    Інна Черняк - вагова категорія до 52 кг
    Олена Сайко - вагова категорія до 60 кг
    Луїза Гайнутдінова - вагова категорія до 68 кг

    Спортивна стрільба

    • Жіноча команда (Олена Костевич, Катерина Дьомкіна, Марта Бойчук) - пістолет, 25 м

    Плавання

    • Сергій Фролов - вільний стиль 800 м
    • Дарина Зевіна - на спині 200 м

    Спортивна боротьба

    • Павло Олійник - вільна боротьба, вагова категорія до 96 кг
    • Олександр Хоцяновський - вільна боротьба, вагова категорія до 120 кг
    • Ірина Гусяк - вільна боротьба, вагова категорія до 55 кг

    Бронзові медалі:

    Боротьба на поясах

    • Помер Бєлялов - вільний стиль, вагова категорія до 68 кг
    • Костянтин Тарасов - класичний стиль (кореш), вагова категорія до 70 кг
    • Леонід Рябчун - класичний стиль (кореш), вагова категорія до 90 кг
    • Людмила Нікітіна - вільний стиль, вагова категорія до 76 кг

    Бокс

    • Денис Берінчик - вагова категорія до 64 кг

    Фехтування

    • Галина Пундик - шабля
    • Жіноча команда (Анастасія Івченко, Олена Кривицька, Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова) - шпага

    Спортивна гімнастика

    • Ігор Радивилів - опорний стрибок
    • Олег Верняєв - паралельні бруси
    • Ігор Радивилів - кільця
    • Олег Степко - вправи на коні
    • Олег Верняєв - індивідуальне багатоборство

    Художня гімнастика

    • Ганна Різатдінова - індивідуальні вправи, обруч
    • Аліна Максименко - індивідуальні вправи, обруч
    • Ганна Різатдінова - індивідуальні вправи, м'яч
    • Ганна Різатдінова - індивідуальні вправи, багатоборстві
    • Жіноча команда (Олена Дмитраш, Євгенія Гомон, Олександра Гридасова, Валерія Гудим, Світлана Прокопова, Вікторія Мазур) - групові вправи, 10 булав
    • Жіноча команда (Олена Дмитраш, Євгенія Гомон, Олександра Гридасова, Валерія Гудим, Світлана Прокопова, Вікторія Мазур) - групові вправи, "3+2"

    Дзюдо

    • Артем Харченко - вагова категорія до 66 кг
    • Марина Черняк - вагова категорія до 48 кг
    • Єлизавета Каланіна - абсолютна вагова категорія

    Академічне веслування

    • Сергій Гуменний - одинак
    • Жіноча команда (Ганна Кравченко, Олена Буряк) - двійка парна
    • Жіноча команда (Катерина Шеремет, Ілона Романеску, Євгенія Німченко, Дар'я Верхогляд) - четвірка без рульового

    Самбо

    • Михайло Ілітчук - вагова категорія до 57 кг
    • Михайло Черкасов - вагова категорія до 100 кг

    Спортивна стрільба

    • Жіноча команда (Дарина Шаріпова, Євгенія Борисова, Тетяна Тарасенко) - гвинтівка лежачи, 50 м

    Плавання

    • Андрій Говоров - вільний стиль 50 м
    • Сергій Фролов - вільний стиль 1500 м

    Боротьба

    • Дмитро Пишков - греко-римська боротьба, вагова категорія до 74 кг
    • Жан Беленюк - греко-римська боротьба, вагова категорія до 84 кг
    • Василь Шуптар - вільна боротьба, вагова категорія до 60 кг
    • Семен Радулов - вільна боротьба, вагова категорія до 66 кг
    • Марія Лівач - вільна боротьба, вагова категорія до 48 кг
    • Юлія Благиня - вільна боротьба, вагова категорія до 51 кг
    • Аліна Стадник - вільна боротьба, вагова категорія до 67 кг
    Джерело: Ліга. Новини
    Переглядів: 515 | Додав: savvich | Теги: сборная, збірна, medal team, Student, медаль, Универсиада, універсіада | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:
    Форма входу
    Пошук
    Посилання
  • Освітні цифрові ресурси
  • Портал для веб-майстрів
  • ХОІППО
  • Робота з обдарованою молоддю
  • Школа олімпійського резерву
  • ХОЦНТТУМ
  • Сайт ЦІППО
  • Сайт МОН України
  • Сайт МАН України
  • УЦОЯО
  • ВРЦОЯО
  • Острів знань
  • Мережа УРАН
  • Сайт технічної підтримки мережі УРАН в Хмельницькій області
  • Форум інформатиків України
  • Сайт м. Шепетівки
  • Управління освіти Шепетівськго міськвиконкому
  • Пізнайко
  • Залізничні маршрути
  • Автобусні маршрути
  • Календар
    «  Липень 2013  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293031
    Погода, курс валют
    Погода Шепетівці » Україна
    Опитування 2
    За яким напрямком Ви плануєте продовжити освіту?
    Всього відповідей: 1509
    НВК №3
    Останній дзвінок
    Останній дзвінок
    Міс 2013 НВК № 3
    Intel ISEF-2013
    Intel ISEF 2013
    Intel Isef 2013
    Програми Intel
    1-Міс НВК №3 2012
    2-Міс НВК №3 2012
    Останні новини

    Copyright MyCorp © 2020
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz