Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.04.2020, 13:03


Меню сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Цікаві сайти
Переклад онлайн
 • Інтелектуальні розваги
 • Вся елементарна математика
 • Крилаті
 • Школа комп'ютерої освіти
 • Шкільна фізика
 • Початкова школа

 • On-line тестування
 • Вхід на сайт
 • Лічильники
  Besucherzahler meet beautiful russian brides
  счетчик посещений
  Учебные заведения Хмельницкий
  Карта відвідування
  On-Line
  Опитування 1
  Оцініть наш сайт
  Всього відповідей: 577
  Новини Освіти
  Головна » 2013 » Липень » 23 » ЗНО. 600 балів!!!
  10:43
  ЗНО. 600 балів!!!

  Всього шість учнів отримали максимальну кількість балів відразу з трьох предметів  

  Вона починає свій день з того, що не хоче вставати з ліжка, через що часто спізнювалася на уроки. Улюблена книжка – "Гра престолів”, а телефон грає одну з пісень Славка Вакарчука. За останній тиждень ім’я Тетяни Мартинюк одне з тих, які найчастіше згадують українські журналісти. Випускниця Львівського фізико-математичного ліцею стала першою з шести цьогорічних українських вступників, які набрали на ЗНО рекордні і абсолютні 600 балів – по 200 з кожного із трьох предметів, які складала (українська мова та література, англійська мова, математика).

  Коли чуєш такий результат, то в уяві спливає образ класичного шкільного відмінника: всезнайка у окулярах з товстими лінзами, найкращий друг якого – книжка. Однак Таня Мартинюк геть не така! ”Я не якась заучка”, – навіть ображається Тетяна. Натомість визнає, що розсіяна і тому любить вчитися вночі.

  – 200 балів з трьох предметів. Такий результат став несподіванкою для Тебе? Які були емоції, коли дізналась?

  – Увесь рік я хотіла, щоб так було. Я відчувала, що навчаючись у такому класному ліцеї і маючи хороші знання, цілком можна мати свої 200 балів. Просто треба постаратись. І вчителі постійно натякали та ніби жартома перепитували, чи буде 200 балів, і батьки стимулювали. Тому особливою несподіванкою це не стало. Тим більше, що відповіді на завдання вивішують наступного дня після ЗНО. Я чекала офіційних результатів, але розуміла, що матиму хороші бали. Знала, що з математики точно матиму 200, а з української та англійської залежало від творів. Для мене це було важливо, але, мабуть, мама цього хотіла навіть більше ніж я.

  – На Твою думку, чи зіграв ліцей роль у тому, що ти взяла 200 балів з трьох предметів?

  – Думаю, так. Наша вчителька з англійської Тетяна Олегівна постійно наголошувала, що нам не треба репетиторів, і знань, які дають у ліцеї достатньо для того, аби успішно скласти ЗНО. Вона мотивувала приходити додому і щось робити, а не платити гроші за те, щоб нас змушували щось робити.

  – Тобто Ти готувалась без репетиторів?

  – Фактично так. Щодо англійської, я її вчу з 4 років і вже коли поступила в ліцей доволі добре її знала. Я розуміла, що вчителька дає все, що мені треба, аби мати 200 балів.  У ліцеї нам раз на два тижні давали пробні тести ЗНО. Цього цілком вистачало. Єдиною проблемою була моя лінь. Спершу навіть було дуже добре виправдання – треба готуватись до олімпіади з математики. Далі почалась паніка, бо часу було дуже мало. Я позабивала книжками всі шафи, але реально не можу сказати, що багато читала. Найбільшою проблемою був твір. Я завжди розписувала багато, шукала якісь епіграфи тощо. А під час підготовки до ЗНО довелось трохи себе перевчати. Мені постійно казали, що твір має бути коротким, без помилок і зайвих «красот». Тому я трохи переживала, багато разів писала пробні твори.

  З математики завідомо було зрозуміло, що не треба репетиторів. Хоча, коли вперше написала пробне ЗНО, допустила дві помилки. Шок. У наступному знову зробила дві помилки. Далі – одна. Мама дивувалась, чому так і трохи переживала. Хоча помилки були технічні – десь щось не так помножила. Дуже переживала вже на самому ЗНО, бо забула означення з математики. Сумнівалась, дуже довго згадувала. А коли вийшла з аудиторії, відразу подзвонила мамі і спитала, чи правильно написала. Хоча в цей момент не була певна, чи хочу чути відповідь.

  З мови я займалась з репетитором, але не брала повного курсу підготовки. Це через те, що багато уроків в 11 класі пропустила через підготовку до олімпіади. Розумію, що можна було готуватись цілком без репетитора, але насправді ці заняття мені допомогли. У мене була дуже добра викладачка і мені було цікаво з нею спілкуватись.

  – Ми довідалися, що Ти понад усі інші дисципліни любиш математику. Математики у Тебе тато і мама. Ти свідомо хотіла піти у ту ж галузь, в якій реалізували себе батьки?


  Важливу роль також зіграла Мала академія наук. Спершу все було банально – бажання здобути додаткові бали при вступі. А потім це мене дуже захопило. Мені дуже пощастило з науковим керівником. Почалось все з того, що я приходила до нього на університетські лекції чи семінари і половину всього не розуміла. Спершу намагалась все конспектувати, а потім просто хотіла розібратись. Особливо приємне було відчуття, коли завершила наукову роботу. Особливо, коли писала тези перед відправленням роботи до Києва. Це мені нагадало, як мама відправляла тези в наукові журнали. Розумію, що це вже перші кроки в науці, а я дуже хочу займатись наукою.
  – Насправді все не так категорично. У дев’ятому класі я брала участь у шести олімпіадах: з права, мови, математики, англійської, фізики та інформатики. Але власне на всеукраїнську олімпіаду з математики я їздила з восьмого класу. І від цього не хотіла відмовлятись. Коли постійно їздиш на олімпіади, то кожна наступна дається легше. По-перше, тебе вже знають. По-друге, вже набита рука і ти добре розумієш, які можуть бути завдання. Чому математика? Мабуть, таки вплив батьків. Зрештою і дідусь був математиком. З шостого класу я почала ходити на міські олімпіади. Мені подобалось. Хоча насправді батьки ніколи не змушували мене. Мама навпаки лобіювала інші предмети та олімпіади. І всі роки я на них ходила. Тільки в 11 класі відмовилась від інших олімпіад, бо навантаження і так було великим.

  – Ти отримала 200 балів не лише із трьох ЗНО, але і за атестат. Тепер для Тебе відкриті двері усіх ВНЗ України. Куди підеш?

  - Свого часу думала і про журналістику і навіть про музику, бо багато років грала на фортепіано. Але насправді я таки не готова відмовитись від математики. Реально я зараз вибираю між двома ВНЗ: Львівським національним університетом імені І. Франка і Київським національним університетом ім. Т. Шевченка. Нинішня ситуація дещо схожа до тої, яка була два роки тому. Тоді вибирала між київським та львівським ліцеями.

  Аргументи є різні. Київ мене приваблює тим, що цього року там збереться дуже сильна група. Туди поступають більшість призерів олімпіад. Мені дуже імпонує можливість навчання у сильній групі з великою конкуренцією. Натомість у Львові вже маю наукового керівника і певну базу.

  Електронні заяви подаватиму у два виші а вже потім вирішу, куди вести оригінали. Мабуть, батьки хотіли би, щоб я навчалась в Чернівцях і там розвивала наукову кар’єру. Але я все ж наразі хочу сп

  робувати повчитись де-інде. Для мене це дуже важливий вибір, бо хочу вже зараз розуміти, чим буду займатись після закінчення універу. Просто закінчити і піти в нікуди не хочеться. Я хочу займатись наукою.

  – А чи думала про навчання за кордоном?

  – Думала і детально вивчала таку можливість. Але виходить цікаво. Якщо брати хороші ВНЗ у англомовних країнах, а це Англія та США, навчання та життя обійдуться дуже дорого. Де дешевше навчання, викладання проводять не англійською. Наприклад, у Німеччині чи Франції англомовною є лише магістратура. Але поїхати туди на якийсь час вчитись хотіла би. Хоча працювати хочу таки в Україні. За матеріалами порталу zbruc.eu  Вадим Слободян з трьох предметів ЗНО набрав найвищу кількість балів. У нього та ще п’ятьох українців на триста двадцяти тисяч цьогорічних випускників найвищі показники з української мови та літератури, історії України, географії.

  «Перше повідомлення прийшло з регіонального центру. Нас повідомили про те, що наш учень удостоївся цих двохсот балів з трьох предметів. Для нас це особлива радість, бо це наш дарунок до двадцятиріччя школи», - каже заступник директора школи № 25 Світлана Якимів.

  Такий результат – наслідок наполегливої праці. Перемога хлопця заслужена, запевняють педагоги. Вадим – найкращий учень школи та постійний призер всеукраїнських олімпіад.

  «Він вчився не на оцінку, а на знання. Це була така його риса характеру. Якщо там щось недовчив, то, зрозуміло, що на наступний раз він вивчить обов’язково», - каже класний керівник школи №25 Святослава Бойчук.

  У житті Вадим вихований, комунікабельний, ввічливий та скромний хлопець. Його уподобання: музика, історія та спорт. Любить читати книжки і бачить себе  економістом. Його мрія – працювати на благо України і допомагати своєму народові.

  «Хотів би стати економістом в Україні. Працювати для своєї держави – оце і є моєю мрією. Хотілось би стати успішною людиною, яка б могла допомогти своїй країні, своєму народові», - говорить учень, який продемонстрував найвищі результати ЗНО, Вадим Слободян.

  У своєму вихованці вчителі бачать представника майбутньої політичної еліти. Вадиму притаманні велика працездатність, порядність та бажання постійно вчитися.

  «Хочу повторити слова відомого політика ХХ століття  В’ячеслава Липинського, який говорив, що всі негаразди у нас і в нашій політиці через відсутність національно орієнтованої патріотичної еліти. Я думаю, що Вадим якраз такою елітою у нас стане», - зазначає вчитель історії школи № 25 Наталя Тиханська.

  Рекордсмен ЗНО подав документи до кількох столичних вишів: Київської політехніки, Могилянки, але найбільше хотів би навчатися в університеті імені Шевченка. Гордість школи ділиться секретом успіху – щоденно вчитися і наполегливо йти до своєї мети. І чим би не   займатися – робити все з Богом у серці, тоді результат буде найкращий.  

  // ICTV, Факти, Оксана Кваснишин

  Переглядів: 519 | Додав: savvich | Теги: ЗНО. 600 балів!!! ВНО. 600 баллов! | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Форма входу
  Пошук
  Посилання
 • Освітні цифрові ресурси
 • Портал для веб-майстрів
 • ХОІППО
 • Робота з обдарованою молоддю
 • Школа олімпійського резерву
 • ХОЦНТТУМ
 • Сайт ЦІППО
 • Сайт МОН України
 • Сайт МАН України
 • УЦОЯО
 • ВРЦОЯО
 • Острів знань
 • Мережа УРАН
 • Сайт технічної підтримки мережі УРАН в Хмельницькій області
 • Форум інформатиків України
 • Сайт м. Шепетівки
 • Управління освіти Шепетівськго міськвиконкому
 • Пізнайко
 • Залізничні маршрути
 • Автобусні маршрути
 • Календар
  «  Липень 2013  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031
  Погода, курс валют
  Погода Шепетівці » Україна
  Опитування 2
  За яким напрямком Ви плануєте продовжити освіту?
  Всього відповідей: 1509
  НВК №3
  Останній дзвінок
  Останній дзвінок
  Міс 2013 НВК № 3
  Intel ISEF-2013
  Intel ISEF 2013
  Intel Isef 2013
  Програми Intel
  1-Міс НВК №3 2012
  2-Міс НВК №3 2012
  Останні новини

  Copyright MyCorp © 2020
  Зробити безкоштовний сайт з uCoz