Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.04.2020, 12:01

Головна » 2013 » Липень » 9 » “ЗНО – це лотерея. Головне – витягти “щасливий квиток” – Антон Юрченко-Титаренко

Його результату по-доброму заздрять тисячі учасників ЗНО. Він розгадав таємницю зовнішнього незалежного оцінювання і набрав за тести 798,5 балів. Таких в Україні лише 48 випускників. Тепер хлопця із Чернігова серед своїх студентів хотіли б бачити більшість вишів України. Але він уже зробив вибір і для участі у конкурсі подав одразу оригінали документів. Що таке ЗНО, як підготуватися незалежного оцінювання, щоб набрати 200 балів, як не розгубитися під час тестів, у ексклюзивному інтерв’ю «ПедПресі» розповів випускник і абітурієнт 2013 року Антон Юрченко-Титаренко.

- Антоне, який твій результат на ЗНО, чи задоволений ним?

- Я складав чотири предмети: математику (200 балів), українську мову (200 балів), англійську мову (199 балів), географію (199,5 балів). Найбільше хвилювався через українську літературу, бо обсяг матеріалу дуже великий. Але, як виявилося, жодних проблем не виникло. Щодо вступу я не хвилююся, бо до результатів ЗНО ще додаються 50 МАНівських балів.

- Як потрібно готуватися до ЗНО, щоб стати рекордсменом за кількістю балів?

- Особисто я почав готуватися близько двох років тому. Але здебільшого працював не стільки заради ЗНО, скільки через олімпіади. Відвідував репетиторів, багато вчився і вдома. Я б не сказав, що процес підготовки мав якусь чітку систему, на кшталт "три години математики — відпочинок — три години української”. Уже безпосередньо перед оцінюванням вчителі та репетитори звертали увагу саме не те, що потрібно. Якщо чесно, ці тести в принципі доволі легкі — лякає саме обсяг матеріалу.

- Технологічні перерви не відволікали від тестів?

- Стосовно організації тестування, можу запевнити, що все було чудово. Огляд із металошукачами особисто мене не відволікав від виконання завдань; жодної агресії з боку інструкторів чи державної служби охорони не було.

- Із таким результатом, як у тебе, плюс 50 додаткових балів, за роботи Малої академії наук, мабуть, важко зробити вибір щодо майбутньої професії?

- Я хочу стати фінансовим аналітиком, а механіко-математичний факультет дає фундаментальну математичну базу для економічних досліджень. Тому вже подав оригінали документів у Київський національний університет імені Тараса Шевченка на механіко-математичний факультет. На мою думку, це найкращий ВНЗ країни, тому подавати документи на денну форму навчання кудись іще просто не вбачаю сенсу. Також хочу паралельно заочно вчитися у Чернігівському державному інституті економіки і управління.

- Звідки у тебе така любов до точних наук?

- Не знаю, якщо чесною. Хоча мама теж вчилася на мехматі, тільки обрала трохи інший напрямок — механіку.

- Пройшовши шлях зовнішнього незалежного оцінювання, скажи – що тепер для тебе ЗНО?

- Я не вважаю, що ЗНО є показником інтелектуального розвитку. Це лотерея. Моя подруга дуже добре знає математику, але втратила якісь два бали через звичайнісіньку неуважність: в передостанній задачі просто забула поділити результат на три. Де-факто, вона знає на двісті, а де-юре, вона отримала трохи нижчий бал. Дуже багато розумних людей отримали менше двохсот балів через неуважність або ж хворобу: мій друг також чудово знав математику, але захворів перед самісіньким тестом.

- Що ти порадив би учасникам ЗНО-2014?

- Хотілося б побажати, перш за все, успіхів. А порада може бути тільки одна: працювати — і все буде добре. ЗНО не таке страшне, як його малюють!

Переглядів: 675 | Додав: savvich | Теги: SET 2013, ВНО 2013, ЗНО 2013 | Рейтинг: 0.0/0
    «  Липень 2013  »